Wyprzedaż najmocniejszych skuterów dostępnych na kat. B! PIAGGIO MP3 300 HPE i MP3 500 HPE w promocyjnej ofercie! - Motogen.pl

Zima za oknami nie zachęca do myślenia o motocyklowych zakupach, ale to najlepszy czas, by zapoznać się z ofertą Piaggio na najmocniejsze, dostępne na prawo jazdy kat. B, skutery MP3 300 oraz MP3 500.

Rewolucyjne skutery Piaggio z dwoma kołami z przodu zaczynają przebijać się na polskim rynku z racji swoich doskonałych możliwości jezdnych. Bezpieczne, komfortowe i zdecydowanie mocniejsze od zwykłych 125-tek potrafią zaspokoić największe wymagania tych, którzy chcą poruszać się eleganckim i wygodnym pojazdem, ale często nie posiadają prawa jazdy kat. A. Obie MP3, niezależnie od pojemności, można prowadzić posiadając prawo jazdy na samochód.

Kierowcy, którzy się już przekonali do takiego sposobu poruszania, chwalą sobie bezpieczeństwo i łatwość pokonywania korków oraz moc porównywalną do średniej wielkości motocykla, dzięki której są w stanie zostawić wszystkie samochody w tyle.

To idealny moment, by sprawić sobie taki pojazd, gdyż ruszyła wyprzedaż rocznika 2020. Przygotuj się już teraz i zacznij sezon wcześniej od wszystkich. Dzięki konstrukcji opartej na trzech kołach wiosenna plucha oraz jeszcze nie do końca ukształtowana pogoda nie będzie Ci straszna!

Promocją objęte są modele:

  • MP3 300 HPE w nowej cenie 28 900 zł
  • MP3 300 HPE Sport w nowej cenie 29 900 zł
  • MP3 500 HPE Business oraz Sport w nowej cenie 39 900 zł

Dostępność pojazdów jest ograniczona, więc warto rozważyć zakup już teraz! Zapraszamy do najbliższych salonów Piaggio, których lista dostępna jest na stronie www.piaggiopolska.pl

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany