"Push The Limit" - Harley-Davidson wypuścił zapowiedź drugiego sezonu o wyścigach baggerów. Są emocje! - Motogen.pl

Pełen emocji, sześcioodcinkowy serial dokumentalny przedstawiający kulisy sezonu wyścigowego MotoAmerica King of the Baggers 2023 – sprawdź gdzie i kiedy oglądać!

Seria „King of Baggers” jest pomysłem tak szalonym, że przed debiutem w 2021 roku, nikt nie sądził, że to prawda. Chodzi o to, że zawodnicy wsiadają na motocykle, które w normalnym trybie użytkowania nigdy nie widziałyby toru wyścigowego od wewnątrz. Są to duże, ciężkie Baggery z owiewkami i kuframi. Oczywiście przeszły sporo modyfikacji, od zwiększenia mocy, przez zmiany w zawieszeniu, a na innych kołach (i oponach) kończąc. Ale wciąż są wielkie i ciężkie. Wyścigi King of Baggers to od 2021 roku prawdziwa, emocjonująca uczta wyścigowa dla oczu i uszu w amerykańskim stylu.

Niebawem Harley-Davidson zadebiutuje z drugim sezonem o tychże wyścigach – do oglądania za darmo na YT! Przeczytajcie, obejrzyjcie trailer:

informacja prasowa

Zapowiedź nowego sezonu serialu o wyścigu Baggerów

MILWAUKEE (4 kwietnia 2024 r.) – Harley-Davidson® opublikował zwiastun (zobacz powyżej) serialu Push the Limit: Harley-Davidson Racing Season 2, pełnego emocji dokumentu na YouTube, który śledzi zespół Harley-Davidson Factory Race Team i innych kierowców w sezonie 2023 w cyklu wyścigów MotoAmerica Mission King of the Baggers. Napędzany adrenaliną dokument przenosi fanów za kulisy i w sam środek akcji koło w koło, pokazując emocje związane z wyścigami King of the Baggers i dając wgląd w ogromny wysiłek, jaki wkładają zawodnicy i zespoły wyścigowe, aby osiągnąć zwycięstwo.

Kiedy i gdzie oglądać drugi sezon Push the Limit o wyścigach King of Baggers?

Ten sześcioodcinkowy serial będzie emitowany epizodycznie, a każdy nowy odcinek będzie pojawiał się co tydzień, począwszy od piątku 5 kwietnia (godz. 17:00 czasu polskiego) w aplikacji Harley-Davidson (dla zarejestrowanych użytkowników), a następnie będzie dostępny na kanale YouTube od wtorku 9 kwietnia od godz. 2:00 czasu polskiego.

Push the Limit: Harley-Davidson Racing Season 2” – co to za serial?

Push the Limit: Harley-Davidson Racing Season 2 przedstawia wybranych kierowców ścigających się w serii wyścigów King of the Baggers w sezonie 2023, w tym najbardziej utytułowanego kierowcę w historii MotoAmerica King of the Baggers, zawodnika fabrycznego zespołu Harley-Davidson Kyle’a Wymana. Wyman wygrał 7 wyścigów w sezonie King of the Baggers 2023 i zajął trzecie miejsce w całym cyklu. Od początku zawodów King of the Baggers w 2021 r. Wyman wygrał 14 z 26 wyścigów i zdobył mistrzostwo w 2021 roku. W filmach pojawiają się także inni zawodnicy King of the Baggers, w tym obrońca tytułu z 2023 roku Hayden Gillim, a także kierowcy wyścigowi James Rispoli, Travis Wyman, Cory West, Jake Lewis, Patricia Fernandez-West, Frankie Garcia i inni.

Cykl wyścigów MotoAmerica Mission King of the Baggers pokazuje ekscytującą rywalizację pomiędzy amerykańskimi motocyklami typu Touring z silnikami V-Twin, specjalnie przygotowywanymi do zawodów i wyposażonymi w owiewkę/szybę przednią oraz kufry. Sezon 2024 został rozszerzony do 18 wyścigów odbywających się w ramach dziewięciu „podwójnych” weekendów organizowanych w połączeniu z MotoAmerica Superbike Series. Pierwsze wyścigi sezonu odbyły się w Daytona w pierwszy weekend marca.

W sezonie 2024 zespół Harley-Davidson Factory Race Team jest sponsorowany przez Mission Foods, Rockford Fosgate, Brembo, Öhlins, Protolabs, SYN oraz Screamin’ Eagle Performance Parts and Accessories.

Kalendarz wyścigów 2024 MotoAmerica Mission King Of The Baggers

(Dwa wyścigi w każdy weekend)

  • 12-13 kwietnia: Circuit of The Americas – Austin, Texas (Red Bull Grand Prix of The Americas)
  • 19-21 kwietnia: Michelin Raceway Road Atlanta – Braselton, Ga.
  • 31 maja – 2 czerwca: Road America – Elkhart Lake, Wis.
  • 14-16 czerwca: Brainerd International Raceway – Brainerd, Minn.
  • 12-14 lipca: WeatherTech Raceway Laguna Seca – Monterey, Calif.
  • 16-18 sierpnia: Mid-Ohio Sports Car Course – Lexington, Ohio
  • 13-15 września: Circuit of the Americas – Austin, Texas
  • 27-29 września: New Jersey Motorsports Park – Millville, N.J.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany