Czekają 3 miejsca na motocyklową przygodę w Ameryce Południowej! Jak wygrać Motul Tour 2023? - Motogen.pl

Wystartowała kolejna edycja Motul Tour i w tym roku jest to Motul Ameryka Południowa Tour. Pojedziemy na motocyklach przez Patagonię: Chile i Argentynę. Jak wziąć udział w konkursie?

Motul Tour to cykliczny konkurs organizowany już od kilku lat przez Motul Polska. Finał pierwszej edycji, czyli Motul Afryka Tour, miał miejsce w Republice Południowej Afryki. W kolejnych latach odwiedziliśmy Stany Zjednoczone i Kirgistan. W ubiegłym roku w ramach Motul Europa Tour pojechaliśmy aż na Nordkapp! W tym roku przyszedł wreszcie czas na Amerykę Południową.

Wszystkie informacje na temat co zrobić krok po kroku, aby dać sobie szansę wygrania uczestnictwa w wyjeździe Motul Tour znajdziecie na stronie motultour.pl oraz w naszym poradniku Motul Tour 2023. Tym razem, w poniższym filmie opowiadamy o wszystkim w telegraficznym skrócie…

Film – jak wygrać w Motul Ameryka Płd. Tour?

Film bezpośrednio na FB.

  • Żeby wziąć udział w Motul Ameryka Południowa Tour należy kupić 4-litrowe opakowanie oleju Motul z serii 300V, 7100 lub 5100. Należy zachować opakowanie, dowód zakupu oraz unikalny kod, który powinniście otrzymać przy zakupie od sprzedawcy. Unikalny kod będzie niezbędny do zarejestrowania się w konkursie!
  • W dalszej kolejności musisz zrobić zdjęcie, na którym pokażesz swoje motocyklowe miejsce. I to jest pierwszy moment, kiedy warto wykazać się pomysłowością! Mając już zdjęcie rejestrujesz się na stronie motultour.pl i wypełniasz krótki formularz, załączasz zdjęcie.
  • Na ostatnim etapie należy przygotować autorski filmik konkursowy, w którym zaprezentujesz 5 cech, dzięki którym poradzisz sobie na wyprawie do Patagonii. Postaw na oryginalność, estetykę wykonania, dodaj szczyptę poczucia humoru. Powodzenia!

Na uczestników konkursu Motul Tour czekają 3 miejsca. Oczywiście koszty wyjazdu są w całości pokryte przez organizatora. Szczegóły oraz pełny regulamin konkursu znajdziecie na stronie konkursu motultour.pl.

Wyjazd do Patagonii to nagroda główna. Poza nią zgarnąć można plecak Motul wraz z wyposażeniem, a także upominki w postaci koszulek – szczegóły konkursu znajdziesz też na Motogen.pl.

Jak wyglądały poprzednie edycje Motul Tour?

Jeśli chcecie zobaczyć, jak wyglądały finały poprzednich edycji konkursu Motul Tour, poniżej załączamy nasze filmowe relacje z Kirgistanu (Motul Azja Tour) oraz z zeszłorocznego wyjazdu na Nordkapp przez Szwecję, Finlandię, Norwegię (Motul Europa Tour):

Kirgistan 2021:

Nordkapp 2022:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany