W życiu każdego motocyklisty przychodzi moment, kiedy zaczyna się rozglądać za kolejnym pojazdem. Dzisiaj pod lupę weźmiemy “motocykl turystyczny” posiadając budżet 20 000 złotych…

Nie muszą, ale mogą to być pojazdy enduro – poszukiwania motocykla turystycznego rozpoczynamy z myślą o osobie z doświadczeniem, która lubi dynamiczną jazdę, podróżuje z pasażerem i pewną ale nie przesadną ilością bagażu. Zaczynamy!

BMW F800GS

BMW F800GS to niezwykle udany motocykl turystyczny a właściwie turystyczne enduro. Kilkukrotnie go testowaliśmy, zawsze chwaląc za poręczność i relację osiągów terenowych do szosowych. Niezłe osiągi, wysoki komfort, niewielkie zużycie paliwa oraz olbrzymia ilość detali ułatwiających personalizację to atuty GSa.

BMW F800GS 2012, bok
BMW F800GS z 2012…

Naszym zdaniem to idealna propozycja dla kogoś, kto często zjeżdża z dróg utwardzanych, wszak na szutrach F800GS jest dużo bardziej sprawny od swojego uznanego brata, R1200GS. Niestety, 20 000 zł to kwota wystarczająca na najstarsze lub najbardziej zużyte egzemplarze. Być może w czasach pandemii covid-19 uda się wynegocjować mocne zejście z ceny za droższe egzemplarze. Tak czy inaczej – warto!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

Więcej w Motocykle, Top 5, Wyróżnione
Motocykl używany: Suzuki DR650SE z lat 1990-2002 (dane techniczne, opinia, zmiany)

Suzuki DR650 to motocykl łączący cechy typowe dla pojazdów enduro budowanych w latach 90: duży skok zawieszenia, mocny, jednocylindrowy silnik,...

Zamknij