Jesienią też da się omijać korki - Piaggio MP3 z motokocem i mufkami gratis! - Motogen.pl

Piaggio MP3, czyli skuter na prawo jazdy kategorii B, jest wyjątkowy. Ma trzy koła, więc jest bezpieczny. Dzięki aktualnej promocji (mufki oraz moto-koc gratis!) jest także wygodny i ciepły nawet w chłodne dni. Dzięki niemu korki można omijać nawet późną jesienią. Sprawdź korzystną ofertę od Piaggio!

Artykuł powstał we współpracy z Piaggio Polska.

Kupując Piaggio MP3 500 lub Piaggio MP3 300 do końca roku, gratis otrzymasz zestaw ocieplający, czyli mufki oraz motokoc.

Dla kogo?

Takiej oferty od Piaggio nie warto omijać bez poświęcenia jej uwagi, ponieważ dotyczy ona każdego – zarówno aktywnych motocyklistów, jak też kierowców samochodów posiadających wyłącznie prawo jazdy kategorii B.

Dlaczego?

Jesień oznacza coraz słabsze warunki pogodowe, a motocykliści odstawiają swoje jednoślady do garażu. Robi się chłodno, ponuro, coraz więcej pada i wszyscy razem stoimy w korkach. Tutaj właśnie perfekcyjną alternatywą jest Piaggio MP3 500 lub 300.

Dzięki dopracowanej, trójkołowej konstrukcji podwozia, Piaggio MP3 oferuje stabilność i bezpieczeństwo nieosiągalne dla zwykłych motocykli lub skuterów. Jest to efekt dodatkowej przyczepności pochodzącej z trzeciego koła z przodu. Ponadto skuter ten posiada systemy ABS oraz ASR (kontrola trakcji), co wznosi bezpieczeństwo na najwyższy poziom.

Wyjątkowa konstrukcja przedniego zawieszenia nie wpływa jednak na wrażenia z jazdy – skuter wciąż prowadzi się łatwo i intuicyjnie. Nie zmieniają się także jego możliwości jazdy w ciasnych uliczkach lub pomiędzy samochodami w korku, ponieważ dwa koła przednie nie wpływają na szerokość skutera czy jego owiewek.

Pozostające na życzenie w pionie zawieszenie powoduje, że nawet nie trzeba wyciągać nogi aby podpierać się o mokry asfalt. Ważna jest także spora przednia owiewka i szyba, która skutecznie chroni kierowcę przed wiatrem.

Dzięki wszystkim powyższym cechom, trójkołowe Piaggio MP3 to pojazd świetnie dostosowany do miejskiego lub pozamiejskiego użytku w kiepskich, jesiennych warunkach pogodowych. W polskim klimacie okres jego użytkowania rozciąga się jeszcze przez sporą część zimy, a także wiosny!

Z kolei po dodaniu „zimowego uzbrojenia” w mufki i motokoc, Piaggio MP3 staje się idealnym kompanem w niskich temperaturach.

Mufki i motokoc?

Mufki motocyklowe to ocieplacze dłoni w kształcie wielkiej, usztywnionej rękawicy. Okalają całe manetki wraz z dźwigniami, chronią przed deszczem, wilgocią i chłodem, a obsługa motocykla czy skutera pozostaje łatwa.

Moto koc, zwany też kocem motocyklowym, jest rodzajem usztywnionej, ocieplanej, wodoodpornej plandeki chroniącej całą dolną partię ciała. Ma sprytną konstrukcję, która z jednej strony zapewnia szczelność i pełną ochronę przed wiatrem, a z drugiej strony nie ogranicza możliwości ruchu.

Perfekcyjny (i zweryfikowany) zestaw na jesień!

Zestawienie 3-kołowego skutera wraz z mufkami oraz motokocem powoduje, że Piaggio MP3 staje się pojazdem idealnym do bezpiecznej, ciepłej i wygodnej jazdy w mieście i pod miastem, nawet przy pozornie bardzo nieprzyjemnej pogodzie. Nawet dla kierowców nieposiadających motocyklowego prawa jazdy.

To nie są żarty ani marketingowe zachęty. Redakcja Motogen.pl na własnej skórze sprawdziła skuteczność Piaggio MP3 z mufkami i motokocem, gdy temperatura spadła poniżej 10 st. Celsjusza. Wrażenia z testu przeczytacie na Motogen.pl oraz obejrzycie na poniższym filmie:

Promocja z Piaggio MP3, mufkami i motokocem czeka

Teraz jest idealny moment, żeby kupić Piaggio MP3 300 lub Piaggio MP3 500, bo Piaggio Polska zadba również o Twój komfort termiczny. Przy zakupie każdego 3-kołowego skutera gratisowo dodawany jest dedykowany do modelu motokoc oraz mufki, które świetnie ochronią swojego kierowcę przed chłodem i wilgocią.

Warto zajrzeć do najbliższego dealera Piaggio lub odwiedzić stronę piaggio-polska.pl, aby zapoznać się z tym 3-kołowym pogromcą jesiennych korków.

I pamiętajcie – Piaggio MP3 można prowadzić posiadając prawo jazdy kategorii B, niezależnie od tego, czy jest to wersja 300 czy 500.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany