BMW R 1300 GS w treningu enduro?! Spróbowałem i opowiadam! [FILM, wrażenia, opinia, zdjęcia] - Motogen.pl

Jeździliśmy na BMW R 1300 GS w wersji GS Trophy w dość trudnym terenie, pod okiem szkoleniowców z Enduro Park Hechlingen. Opowiadamy o wrażeniach!

Całkiem niedawno, w drugiej połowie kwietnia Jędrzejak pojechał do BMW Enduro Park Hechlingen, aby poznać nową technologię BMW. (Relację z tego wyjazdu możecie obejrzeć w formie zapisanych stories na Instagramie.) Rzeczona technologia jest jeszcze tajna, ale obserwujcie kanał Motogen na YT, bo niedługo tam i oczywiście na portalu zdradzimy, co opracowali inżynierowie BMW Motorrad.

Enduro Park Hechlingen to ogromny ośrodek terenowy, w którym tysiące motocyklistów podnosi swoje umiejętności na dużych i małych GSach. Miejsce jest trochę daleko, bo aż 11 godzin jazdy z Warszawy, ale na szczęście w Polsce też mamy dobre szkoły jazdy terenowej.

Będąc na miejscu, po prezentacji tajnej technologii, BMW udostępniło nam R 1300 GS (a na chwilę udało się wsiąść także na F 900 GS) do zabawy w całym Enduro Parku, pod okiem szkoleniowców. Jędrzejak wprawdzie już jeździł dużym GS’em (test R 1300 GS 2024), więc wiedział czego może się spodziewać… Ale po pokonaniu niemal wszystkich przeszkód i tras w Enduro Parku był tak zaskoczony, że aż postanowił nagrać spontaniczny film z wrażeniami i opinią. (Na szczęście na miejscu była ekipa foto/video do nagrania wrażeń z prezentacji „Tajnej Technologii”.)

BMW R 1300 GS w trudnym terenie (Enduro Park Hechlingen) według Jędrzejaka – FILM:

Jędrzejak jeździł w:
kask Schuberth E2,
ciuchy Rukka Rapto-R,
rękawice Adrenaline Hexagon,
buty Alpinestars Toucan.

Zdjęcia z Enduro Park Hechlingen na BMW R 1300 GS w wersji GS Trophy 2024:


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany