Kto wygrał? Wyniki konkursu Operacja Lato 2023 z Motogen.pl! - Motogen.pl

Sprawdź, kto wygrał kask Schuberth S3, plecaki z chemią Motul, klocki TRW, akumulatory Exide i koszulki Motogen.pl! Konkurs Operacja Lato 2023 dobiegł końca!

Za nami już 5. edycja Operacji Lato. W wakacje 2023 mieliśmy 6 tygodni intensywnego testowania 20 motocykli, kiedy to nakręciliśmy 28 filmów i aż 6-krotnie spotykaliśmy się z Wami podczas spotów pond Narodowym. Przeczytajcie podsumowanie Operacji Lato 2023.

Podczas Operacji Lato oczywiście nie mogło zabraknąć konkursu!

Konkurs #OperacjaLato 2023 – o co chodziło?

Konkurs był bardzo prosty. Prawdę mówiąc po prostu chcieliśmy Wam przekazać nagrody od naszych partnerów, więc wybraliśmy sprawdzoną i łatwą formułę! Przez całe sześć tygodni o 10 lipca do 20 sierpnia mieliście wrzucać na swoje sociale (Instagram, Facebook, TikTok, YouTube) dowolne treści: zdjęcia, filmy, wiersze, itp. Wymogi były dwa: praca musiała mieć temat motocyklowo-wakacyjny i musiała zawierać hashtagiem #OperacjaLato oraz znacznik prowadzący do @motogen. Szczegóły i detale w kolejnych akapitach oraz do przeczytania w regulaminie.

Co było do wygrania?

W konkursie #OperacjaLato do zgarnięcia jak zwykle były ciekawe fanty podzielone na 26 zwycięzców. Główna nagroda to Kask SCHUBERTH S3, a ponadto także zestawy 5x plecak MOTUL z chemią motocyklową; 5x komplet klocków hamulcowych TRW ; 5x akumulator EXIDE ; 10x koszulek Motogen.pl.

Partnerzy konkursu #OperacjaLato 2023

Zorganizowanie nagród w konkursie (a także zorganizowanie całej Operacji Lato), nie byłoby możliwe, gdyby nie wsparcie naszych partnerów. Dziękujemy! Wy także pamiętajcie o tych firmach przyjaznych motocyklistom:

  • SCHUBERTH,
  • TRW,
  • EXIDE,
  • MOTUL,
  • 4RIDE,
  • BNP PARIBAS.

Dziękujemy także importerom, którzy użyczyli motocykle do testów:
– BMW Motorrad,
– Moto Guzzi,
– Triumph,
– Yamaha,
– Suzuki,
– Harley-Davidson

ZWYCIĘZCY – kto zdobył nagrody w konkursie #OperacjaLato 2023?

W końcu najważniejsze – kto wygrał? Przede wszystkim przepraszamy za lekkie opóźnienie w ogłoszeniu wyników (to z powodu opóźnionych wakacji i pewnych problemów technicznych). Dziękujemy też za ogrom przesłanych zgłoszeń! Grupowo w redakcji wybraliśmy najciekawsze zdjęcia lub filmy, a trafił się też limeryk. Sprawdźcie:

Zwycięskie zdjęcie w konkursie – fot. Motorcyclist_Planet

Kask Schuberth S3

NAGRODĘ GŁÓWNĄkask SCHUBERTH S3 Glossy White, nowy kask sportowo-turystyczny (rozmiar dopasowany do preferencji zwycięzcy), zgarnia:

5x plecak MOTUL z chemią

Pięć zestawów na które składają się plecak MOTUL (z serii Dakar) oraz zestaw chemii motocyklowej Motul, zgarniają:

5x klocki hamulcowe TRW

Pięć kompletów klocków hamulcowych TRW (dopasowane do preferencji i motocykla zwycięzcy), zgarniają:

5x akumulator EXIDE

Pięć akumulatorów EXIDE (dopasowane do preferencji i motocykla zwycięzcy, ale z wyłączeniem modeli litowo-jonowych oraz modeli z zewnętrznym zbiornikiem elektrolitu), zgarniają:

10x koszulka Motogen.pl

Dziesięć koszulek Motogen.pl, w odpowiednich dla siebie rozmiarach, zgarniają:

Ze wszystkimi zwycięzcami będziemy kontaktowali się w wiadomościach prywatnych. Dziękujemy i gratulujemy!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany