Redakcja

ul. Zgrupowania AK “Kampinos” 15, 01-943 Warszawa

Biuro reklamy: reklama@motogen.pl

Redakcja portalu: redakcja@motogen.pl

Nasz zespół

Zanim trafił do Motogenu, błądził po niemal wszystkich redakcjach w kraju… Pierwsze kilometry na motocyklu pokonał w brzuchu mamy, a później było już z górki. Spotkacie go na torze, w lesie, na motocyklowej imprezie i wszędzie tam, gdzie można się napić dobrej kawy. Rozmiłowany w klimatach południowej Hiszpanii. Kiedy nie jeździ na motocyklach, wsiada na rower, wspina się, albo chodzi po górach. Trochę egoista. Niektórzy twierdzą, że narcyz.

Piotr "Barry" Baryła

redaktor naczelny

Najbardziej fascynuje się tymi motocyklami, które mają w sobie pierwiastek szaleństwa – ale nie może nimi jeździć zbyt często i zbyt długo, ponieważ o posiadanie prawa jazdy trzeba dbać. W motocyklach lubi projekty nieszablonowe, ale potrafi docenić sprawdzone rozwiązania. Poza motocyklami uwielbia całą motoryzację, a w wolnych chwilach jeździ rowerami. Nie wiadomo dlaczego napisał ten tekst w osobie trzeciej.

Piotr Jędrzejak

redaktor

Miłośnik urbexu, kolei, a przy okazji motocykli. W szczególności klasyków/youngtimerów, sportów i supermoto. W siodle od 1996, w redakcji od 2011 roku. Gdybym miał zbudować dom idealny, dobudowałbym pomieszczenie mieszkalne do olbrzymiego garażu. „Dyslektyk, dysgrafik, niezbyt biegle władający językiem polskim – materiały pisze na 30%, tak jak dla obcego. Półredaktor…”

Jakub Olkowski

redaktor

Już po pierwszym kontakcie znajdziecie z nią wspólny język. Możecie mieć wrażenie, że jeśli wypędzi się ją drzwiami, wróci do Was oknem. Z jednym tylko zastrzeżeniem. Będziecie niezwykle radzi z jej wizyty.

Anna Niewęgłowska

reklama

Multifunkcyjny czarodziej wyspecjalizowany w kompleksowym i ekspresowym przygotowywaniu treści video na nasz portal i kanał YouTube. Połączenie czujnego oka operatora z kreatywnym zmysłem montażysty. Jego ujęcia nie zawsze są ostre, ale zawsze pełne pasji i emocji. W wolnych chwilach raz lubi zbudować sobie jakiegoś customa, a innym razem kampera…

Tomasz Trzeciak

filmmaker

Człowiek-obiektyw. Robi zdecydowanie topowe zdjęcia, nie tylko w branży motocyklowej, ale i motoryzacyjnej (a także w wielu innych). Warunki pogodowe nie są mu straszne, niezależnie od tego, czy jedzie motocyklem, trenuje na rowerze, czy realizuje wielowątkową sesję zdjęciową. Przy okazji absolwent psychologii oraz najlepszy fotograf wśród kucharzy i najlepszy kucharz wśród fotografów.

Tomasz Tomazi Parzychowski

fotograf

Jestem amatorem ekscentrycznego poczucia humoru i dobrego rytmu w muzyce. Uwielbiam jeździć i często robię to bez konkretnego celu na mapie. Znakomitą większość życia, także zawodowego, poświęciłem jednośladom. Motocykle zawsze istniały w moich marzeniach, są w planach, w podróżach, są w garażu. Te z garażu znajdują się czasem w stanie skupienia, który nie przypomina motocykla, czyli w puzzlach, bo cierpliwość jest cnotą…

Bartłomiej Górecki

współpracownik

Cześć, tu Karolina. Moja dusza motocyklowa zarysowana jest przez odciski jazdy na motorynce. Jeżeli poznaliście znaczenie słowa “pasja” w wieku 7 lat, to doskonale zrozumiecie moje motocyklowe poczynania… to patologiczna prawdziwa pasja motocyklizmu w każdym wymiarze. Kocham podróże, najczęściej sama, gdzieś w poszukiwaniu emocji. Poza motocyklami zawodowo bywam Panią Karoliną, która pracując w branży banków i finansów, nie daje po sobie poznać umiłowania do wielu wyraźnych pasji. I najczęstszy feedback jaki w tym drugim świecie słyszę to: “ale Pani jest poważna”. Pozostałe hobby oprócz całego spektrum motoryzacji to golf i sport – głównie boks i crossfit. Z muzyki Mozart i Metallica.

Karolina Wręczycka - polishmotogirl

współpracownik