Redakcja - Motogen.pl - motocykle, porady, testy

Redakcja

ul. Zgrupowania AK „Kampinos” 15, 01-943 Warszawa

Biuro reklamy: [email protected]

Redakcja portalu: [email protected]

Rok 2022 to 15-lecie redakcji Motogen.pl!

Nasz zespół:

Najbardziej fascynuje się tymi motocyklami, które mają w sobie pierwiastek szaleństwa – ale nie może nimi jeździć zbyt często i zbyt długo, ponieważ o posiadanie prawa jazdy trzeba dbać. W motocyklach lubi projekty nieszablonowe, ale sprawdzone rozwiązania także potrafi docenić. Poza motocyklami uwielbia całą motoryzację, a w wolnych chwilach jeździ rowerami i się wspina. Nie wiadomo dlaczego napisał ten tekst w osobie trzeciej.

Piotr Jędrzejak

redaktor naczelny

Szara eminencja motocyklowych mediów w Polsce. Zna kogo trzeba, a jednak ceni sobie swój status incognito. Zaczynał w Motovoyagerze, szefował redakcji Ścigacz, pisał dla magazynu Motocykl. Wielki miłośnik motocyklowych podróży, beznadziejnie zakochany we włoskich motocyklach. Prywatnie gitarzysta i kucharz. Lubi jazz i dobre piwo.

Rafał „Raff” Betnarski

redaktor

Już po pierwszym kontakcie znajdziecie z nią wspólny język. Możecie mieć wrażenie, że jeśli wypędzi się ją drzwiami, wróci do Was oknem. Z jednym tylko zastrzeżeniem. Będziecie niezwykle radzi z jej wizyty.

Anna Niewęgłowska

reklama

Człowiek-obiektyw. Robi zdecydowanie topowe zdjęcia, nie tylko w branży motocyklowej, ale i motoryzacyjnej (a także w wielu innych). Zajmuje się także produkcją video. Warunki pogodowe nie są mu straszne, niezależnie od tego, czy jedzie motocyklem, trenuje na rowerze, realizuje wielowątkową sesję zdjęciową, czy nagrywa film. Przy okazji absolwent psychologii oraz najlepszy fotograf wśród kucharzy i najlepszy kucharz wśród fotografów.

Tomasz „Tomazi” Parzychowski

Fotograf i videomaker

Multifunkcyjny czarodziej wyspecjalizowany w kompleksowym i ekspresowym przygotowywaniu treści video na nasz portal i kanał YouTube. Połączenie czujnego oka operatora z kreatywnym zmysłem montażysty. Jego ujęcia nie zawsze są ostre, ale zawsze pełne pasji i emocji. W wolnych chwilach raz lubi zbudować sobie jakiegoś customa, a innym razem kampera…

Tomasz Trzeciak

Filmmaker

Przez ostatnią dekadę Zuzia była związana z dziennikarstwem motoryzacyjnym – od terenówek, przez elektryfikację, aż po motocykle. Na początku 2022 roku wywróciła swoje zawodowe życie do góry nogami, ale z motocykla nie da się łatwo zsadzić! Dlatego wita się z Wami z pokładu Motogenu! Prywatnie, od niedawna, jeździ Monsterem; a zawodowo, w redakcji, absolutnie na wszystkim. Poznacie ją po warkoczu wystającym z kasku.

Zuza Krzyczkowska

Redaktorka

Motocykle to całe jego dorosłe życie. Pisze o nich od 2004 roku, a naprawia jeszcze dłużej. Entuzjasta techniki i mechaniki motocyklowej. Lubi jeździć na wszystkim co daje frajdę, niezależnie od tego, czy to skuter, czy 200-konny motocykl. Warunkiem koniecznym jest zwinność, dobre hamulce i… „to coś”. Nie dorósł jeszcze do armatur z lisią kitą, ale kto wie? Prywatnie wielbiciel motocykli japońskich z przełomu wieków, z naciskiem na Hondę VFR.

Paweł Boruta

Współpracownik

Miłośnik urbexu, kolei, a przy okazji motocykli. W szczególności klasyków/youngtimerów, sportów i supermoto. W siodle od 1996, w redakcji od 2011 roku. Gdybym miał zbudować dom idealny, dobudowałbym pomieszczenie mieszkalne do olbrzymiego garażu. „Dyslektyk, dysgrafik, niezbyt biegle władający językiem polskim – materiały pisze na 30% tak jak dla obcego…”

Jakub Olkowski

Współpracownik

Jestem amatorem ekscentrycznego poczucia humoru i dobrego rytmu w muzyce. Uwielbiam jeździć i często robię to bez konkretnego celu na mapie. Znakomitą większość życia, także zawodowego, poświęciłem jednośladom. Motocykle zawsze istniały w moich marzeniach, są w planach, w podróżach, są w garażu. Te z garażu znajdują się czasem w stanie skupienia, który nie przypomina motocykla, czyli w puzzlach, bo cierpliwość jest cnotą…

Bartłomiej Górecki

Współpracownik

fot. Slawek Kaminski

Zanim trafił do Motogenu, błądził po niemal wszystkich redakcjach w kraju… Pierwsze kilometry na motocyklu pokonał w brzuchu mamy, a później było już z górki. Spotkacie go na torze, w lesie, na motocyklowej imprezie i wszędzie tam, gdzie można się napić dobrej kawy. Rozmiłowany w klimatach południowej Hiszpanii. Kiedy nie jeździ na motocyklach, wsiada na rower, wspina się, albo chodzi po górach. Trochę egoista. Niektórzy twierdzą, że narcyz.

Piotr „Barry” Baryła

współpracownik

Poznaj nas bliżej – tak było na początku 2021: