Wywiady - Motogen.pl - motocykle, porady, testy

Wywiady

„Odwagi babki!” – wywiad z BadGirl (Kasia Łapczyńska) - zdjęcie
„Odwagi babki!” – wywiad z BadGirl (Kasia Łapczyńska)
O doskonaleniu techniki jazdy motocyklem (nie tylko na torze), kobietach w męskim świecie i o tym, że czasami nie wszystko wychodzi – porozmawialiśmy z Kasią Łapczyńską, dziennikarką, fotografką oraz autorką b...
Wywiad z Julią Jarmołkowicz liderką Mistrzostw Strefy Polski Północnej - zdjęcie
Wywiad z Julią Jarmołkowicz liderką Mistrzostw Strefy Polski Północnej
O tej siedemnastolatce jeszcze z pewnością nie raz usłyszycie. Aktualnie jest liderką Mistrzostw Strefy Polski Północnej,oraz Warmińsko-Mazurskich Mistrzostwach Okręgu oraz wicemistrzynią w Pucharze Polski, a na motocyklu jeździ dopiero trzeci sezon. O zainteresowaniach, sprzęcie, wyrzeczeniach, sponsorach, planach na przyszłość i wyborze akcesoriów opowiada Julia Jarmołkowicz...
Kobieta na motocyklu – czyli rozmowa z podróżniczką Anią Jackowską - zdjęcie
Kobieta na motocyklu – czyli rozmowa z podróżniczką Anią Jackowską
Z Anią Jackowską spotkaliśmy się w czasie tygodnia Yamahy podczas Projektu Lato. Porozmawialiśmy o jej podróży do Japonii o różnicach między Tracerem 700 a Tracerem 900, przygodach, planach, lękach - słowem o wszystkim tym, co może was zainteresować!
Czym jest freestyle motocross – rozmowa z Grzegorzem Czerwcem z Freestyle Family - zdjęcie
Czym jest freestyle motocross – rozmowa z Grzegorzem Czerwcem z Freestyle Family
Przyjechaliśmy na trening najlepszych polskich zawodników stosunkowo młodej dyscypliny sportu motorowego, jaką jest freestyle motocross. O korzeniach, aktualnych trendach i najlepszych zawodnikach we freestyle motocrossie rozmawiamy z Grzegorzem Czerwcem – managerem i prezesem teamu Freestyle Family.
351 km/h na jednym kole. Adam Gutkowski chce pokonać Ghost Ridera - zdjęcie
351 km/h na jednym kole. Adam Gutkowski chce pokonać Ghost Ridera
Adam Gutkowski zawodnik startujący dotąd w Rundzie Ultimate 1/4 Grand Prix Polski w klasie Moto Street Plus, a także rundach KKM Śniatowo w klasie Moto Drag i Moto Street na "uturbionym" Suzuki GSXR1000 postanowił wziąć udział w ostatniej rundzie sezonu 2018 na: "Motocyklowych Mistrzostwach Świata w Wheelie". Jako zdeklarowany fan Ghost Ridera od zawsze pasjonował się ekstremalnie szybka jazdą na tylnym kole.
Inter Motors 2.0 filmy, wywiady; co słychać w branży… - zdjęcie
Inter Motors 2.0 filmy, wywiady; co słychać w branży…
14 marca odbył się nietypowy, jak na branżę motocyklową, pokaz kolekcji potentatna na rynku akcesoriów motocyklowych, firmy Inter Motors. Był on także zapowiedzią nowego otwarcia, jeśli chodzi o strategię firmy. Stąd nazwa Inter Motors 2.0. Zapraszamy do wideorelacji z eventu oraz wywiadów z przedstawicielami producentów z oferty Inter Motors!!!!