Red Bull 111 Megawatt 2020 odwołane - Motogen.pl

Megawatt w Kleszczowie miał odbyć się w dniach 27-28 czerwca…

Red Bull 111 Megawatt to wyjątkowo udana impreza. Gdy tylko została zorganizowana po raz pierwszy, od razu okazała się hard-endurowym sukcesem w skali światowej. Po kilku latach organizowania, nasz rodzimy Megawatt, który rozgrywa się w kopalni węgla w Kleszczowie, stał się stałą rundą w kalendarzu WESS Enduro World Championship.

Niestety w tym roku Red Bull 111 Megawatt został anulowany i nie odbędzie się w ogóle. Jak czytamy w oświadczeniu organizatora:

Drodzy miłośnicy Enduro,

Mając na uwadze aktualną sytuację epidemiczną oraz konsekwencje, jakie ona niesie dla możliwości realizacji przedsięwzięć eventowych o dużej skali, zmuszeni jesteśmy odwołać 6. edycję Red Bull 111 Megawatt.

Największe zawody hard enduro w Polsce i zarazem runda WESS Enduro World Championship, nie odbędą się w zaplanowanym terminie, 27-28 czerwca 2020, ani żadnym innym, w bieżącym roku. Decyzja o anulowaniu 6. edycji Red Bull 111 Megawatt w Kleszczowie wynika z dynamicznie zmieniającej się sytuacji epidemicznej na świecie, braku możliwości określenia rozwoju sytuacji w najbliższych miesiącach i obowiązujących aktualnie przepisów o organizacji imprez masowych.

Wzgląd na bezpieczeństwo uczestników i widzów oraz jakość tej imprezy, budowaną przez pięć edycji, zmusza do podjęcia trudnej decyzji o odwołaniu Red Bull 111 Megawatt.

Życzymy Wam dużo zdrowia i wierzymy, że niebawem znów będziemy mogli cieszyć się wspólną jazdą na motocyklach.

Pozdrawiamy,
Ekipa Red Bull 111 Megawatt

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany