Bugatti Audacieux: gdyby Bugatti wzięło się za motocykl elektryczny... - Motogen.pl

Powstał projekt ukazujący jak mógłby wyglądać motocykl od legendarnego producenta supersamochodów: oto Bugatti Audacieux.

Znacie taką markę samochodów, jak Bugatti? Aktualnie jest w posiadaniu Grupy Volkswagen, ale wywodzi się z Francji i znana jest z produkowania wyjątkowo szybkich samochodów supersportowych. Bugatti nigdy nie wchodziło w segment jednośladów, ale projektant przemysłowy Anay Kshirsagar z Indii postanowił narysować, jak taki pomysł mógłby wyglądać.

Tak na jego stole kreślarskim powstał Bugatti Audacieux, co przetłumaczyć można na „ekstrawagancki”.

W wizji Anaya mamy do czynienia z ultra nowoczesnym power cruiserem, który swoimi liniami wyraźnie nawiązuje do elementów charakterystycznych samochodów Bugatti. Przede wszystkim są to grill oraz linia boczna w kształcie C. Projekt jest bardzo odważny. Anay nie wspomniał o tym ani słowem, ale motocykl o takiej konstrukcji mógłby posiadać wyłącznie napęd elektryczny. Brakuje też kilku elementów, jak chociażby podnóżki dla kierowcy.

Warto zaznaczyć, że Bugatti Audacieux jest wyłącznie wizją niezależnego projektanta, a marka Bugatti nie ma z tym nic wspólnego. Chcielibyście, aby projekt na tym własnie zakończył swoje życie? Czy może jednak Bugatti na poważnie powinno się wziąć za motocykl w stylu Audacieux?

źródło: behance.net

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany