Urban-gymkhana na cześć Kena Blocka: na Afryce Twin bawił się, jakby to była lekka trialówka! - Motogen.pl

Efektowne wheelie w skateparku, potężne skoki ze schodów, czy długaśne wheelie, a wszystko na ciężkiej Afryce Twin! Widowiskowo!

Kirian Mirabet Vidiella jest profesjonalnym zawodnikiem enduro, a do tego uwielbia swoją Hondę Africa Twin AS 2022. Ogromnym szacunkiem darzy także zmarłego niedawno Kena Blocka. Efekt jest taki, że Kirian nagrał film z miejską gymkhaną na Afryce, w typowym stylu Blocka!

Akcja dzieje się w pięknym mieście El Paso na wyspie La Palma należącej do archipelagu Wysp Kanaryjskich. Nagrywając swój film, Kirian uprawia motocyklową miejską gymkhanę „startując z wulkanu, kończąc na plaży, a po drodze ciesząc się widokami, skateparkami, ulicami i ludźmi.”

Oczywiście Kirian wynajduje sobie po drodze sporo ciekawych przeszkód i wyzwań, jak na przykład efektowne wheelie w skateparku, potężne skoki ze schodów, czy długaśne wheelie. Wszystko to wygląda, jakby Kirian zapomniał, że nie jedzie lekkim motocyklem trialowym, ale ważącą (katalogowo) 238 kg Hondą Africa Twin Adventure Sports… Co czyni ten film jeszcze bardziej widowiskowym!


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany