GS Challenge Tour na Kaszubach już 12 czerwca - Motogen.pl

Kaszubska edycja GS Challenge Tour to jednodniowa impreza dla fanów offroadu dużymi adventurami z serii BMW GS. Będą emocje, kurz i zabawa!

Po emocjonującej rywalizacji w Częstochowie, GS Challenge Tour zawita w północnej części Polski. Już 12 czerwca BMW Motorrad Polska przygotowało specjalne wydarzenie dla wszystkich spragnionych motocyklowej przygody, rywalizacji i adrenaliny!

GS Challenge Tour na Kaszubach to jednodniowa, emocjonująca impreza dla miłośników motocykli BMW GS, szutrowej jazdy i całodziennej zabawy! Na bajecznych Kaszubach, z dala od cywilizacji, czeka do pokonania aż 180 km szutrowych tras ze specjalnymi odcinkami i wyzwaniami. Zew przygody podkręcą niesamowite okoliczności przyrody i kaszubski klimat – liczne jeziora, dzika natura, rozległe równiny, pagórkowate tereny, wzgórza morenowe i nierównomierne lasy.

Na miejscu przewidziany jest także klimatyczny lunch –  składający się z lokalnej, sprawdzonej i smacznej kuchni polowej! Miejscem startu oraz bazą wypadową jest atrakcyjny hotel „KISTON”. Impreza rozpoczyna się o 10:00, a jej zwieńczeniem jest wręczenie atrakcyjnych nagród!

To najlepsza okazja do przetestowania nowego modelu BMW GS, swoich umiejętności, maksymalnego wyjeżdżenia się, a jednocześnie całodziennej zabawy i rywalizacji, wśród miłośników motocyklowej jazdy – w niezwykle atrakcyjnym regionie Kaszub! Będzie dużo emocji, kurzu i zabawy! Nie może Was tam zabraknąć! Widzimy się 12 czerwca!

Wszelkie szczegóły oraz formularz rezerwacyjny znajdziesz na stronie ADV Poland. Zapisz się także na wydarzenie na Facebooku.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany