Dzięki zakupom z odroczonym terminem płatności, warsztaty i sklepy motocyklowe mogą być w pełni przygotowane do sezonu, nie ponosząc jednocześnie kosztów zakupu już teraz. Korzystają na tym wszyscy, tzn. zarówno warsztaty i sklepy korzystające z akcji, jak również ich klienci, bo np. dzięki zatowarowaniu warsztatu, serwisy wiosenne będą przebiegać szybciej.

Podstawowe zasady promocji „Apteczka Motocyklowa 2016” to zakupy w ramach pakietów wartościowych: 3000 zł, 5000 zł, 9000 zł. W ślad za tym idą korzystne terminy płatności , pozwalające najpierw na obrót tym towarem, a następnie na uregulowanie faktur, jak również oferta premiowa za symboliczną złotówkę, m.in.: bilety na Żużel na Narodowym oraz kombinezony warsztatowe od Castrol, akumulatory Exide, koszulki NGK, smary do łańcucha Motul, kombinezony warsztatowe i regały ekspozycyjne od Silkolene, odzież reklamowa i regały ekspozycyjne od Orlen oraz odzież promocyjna od Elf.

Do każdego zakupu dodawany jest natomiast baner reklamowy, wspierający działalność klienta. To jednak nie wszystkie korzyści, ponieważ zakupy produktów Castrol, TRW i Exide będą dodatkowo zaliczane do akcji Motocyklowy Vip Club 2016.

Regulamin i szczegóły promocji „Apteczka Motocyklowa 2016” dostępne są u handlowców oraz na stronach internetowych Inter Cars SA.