Nowy, przydatny katalog bieżników opon motocyklowych 2020 od Inter Cars! - Motogen.pl

Porównanie bieżników, zestawienie dętek i najważniejsze informacje – „Katalog Bieżników Opon Motocyklowych 2020” będzie przydatny dla motocyklistów i sklepów.

Artykuł sponsorowany

Firma Inter Cars opublikowała właśnie nowy katalog opon motocyklowych. Dzięki zawartym w nim informacji, katalog jest przydatnym narzędziem nie tylko dla właścicieli sklepów, ale też dla wszystkich motocyklistów szukających nowych opon dla swojego jednośladu.

Przeglądając nowy katalog nie mamy wątpliwości, że jego najważniejszą i najciekawszą cechą jest tabela z porównaniem i zestawieniem opon różnych producentów. Porównanie rozpisane zostało względem zastosowania. I tak na każdej stronie znajdziemy opony wyścigowe, turystyczne, adventure, i tak dalej. Każdy z segmentów podzielony został na zastosowania, czyli na przykład opony wyścigowe typu slick albo na mokrą nawierzchnię. Z kolei opony turystyczne podzielono względem cen i przeznaczenia; a opony adventure pod kątem podziału asfalt/offroad. Podział jest znacznie szerszy, a szczegółom przyjrzyjcie się sami.

Na kolejnych stronach katalogu znalazła się tabela z obszerną ofertą dętek, wkładów mousse oraz akcesoriów. Znalazły się także przypomnienia oznaczeń na oponach oraz tabele z danymi technicznymi. Nie zabrakło także pełnej listy filii Inter Cars.

KATALOG BIEŻNIKÓW OPON MOTOCYKLOWYCH 2020
[dostępny w formie PDF]

Katalog Bieżników Opon Motocyklowych 2020

Inter Cars wyróżnia się na rynku firm motoryzacyjnych – szczególnie w segmencie opon motocyklowych.

Najważniejsze zalety to:

  • Szeroki asortyment (Inter Cars posiada w ofercie wszystkie marki premium);
  • Dostępność i stany magazynowe (ponad 30 tys. sztuk opon na stanie, regularne dostawy);
  • Wszystkie opony marek premium pochodzą bezpośrednio od producentów;
  • Logistyka – opony posiadane na magazynie, Inter Cars jest w stanie dostarczyć w ciągu 24 godzin do każdej filii według zamówień klienta;
  • Sieć sprzedaży – 250 filii w Polsce (w tym ok 40 filii stricte motocyklowych);
  • Bogata oferta opon Quad/ATV oraz akcesoriów (dętki, mousse, opaski ochronne, wentyle, ciężarki);
  • Wyłączność na Polskę dla opon wyścigowych marki Dunlop (Inter Cars zaopatruje w nie większość zawodników startujących Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski).

Opony motocyklowe kupić można także przez internet w Sklepie Inter Cars oraz w Sklepie IM Inter Motors.

P.S. Jeżeli prowadzisz sklep motocyklowy, na pewno zainteresuje Cię także promocja związana z marką Bridgestone na drugiej stronie katalogu.

Artykuł sponsorowany

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany