Na czasie
    Musisz zainstalować Jetpack plugin i włączyć "Statystyki".

Pracowników poszukuje Inter Cars SA, a stanowiska dotyczą Śląska oraz Warszawy.

Jeżeli twoją pasją są motocykle i chciałbyś realizować ją również zawodowo, to spróbuj swoich sił w pracy dla Inter Cars SA. Obecnie lider rynku motoryzacyjnego w Europie Środkowo-Wschodniej, właściciel sieci sklepów motocyklowych I’M Inter Motors oraz sieci dystrybucji hurtowej części motocyklowych, poszukuje kandydatów na dwa stanowiska.

Opiekun Rynku Motocyklowego – Śląsk

Jeżeli mieszkasz na Śląsku, masz doświadczenie w obsłudze klienta, znasz rynek motocyklowy i lubisz nowe wyzwania, to aplikuj na stanowisko Opiekuna Rynku Motocyklowego. Czeka ciebie ciekawa praca w dużej organizacji, wszystko co potrzebujesz, aby aktywnie pracować w terenie. Dowiedz się więcej i aplikuj.

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta – Warszawa

Jeżeli mieszkasz w Warszawie lub okolicy, to czeka na ciebie interesująca praca w centrali firmy w Warszawie na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta. Tutaj znajdziesz stabilną pracę i zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin. Dowiedz się więcej i aplikuj.

Więcej w Newsy, Z Kraju
11 ciekawostek o Ducati Monster 2021: pytania, dostępność, cena, co z tą ramą kratownicową?

Dlaczego Ducati zrezygnowało z ramy kratownicowej? Dla kogo przeznaczony jest nowy Monster? Jak wygląda możliwość personalizacji wyglądu? Mamy odpowiedzi na...

Zamknij