[WYNIKI KONKURSU] SPRAWDŹ, CZY WYGRAŁEŚ KALENDARZ MOTOCYKLE MARZEŃ 2020 - Motogen.pl

Mieliśmy do rozdania 5 kalendarzy „Motocykle Marzeń 2020”. Sprawdź najlepsze odpowiedzi konkursowe!

Firma Inter Cars SA obchodzi w tym roku swoje 30-lecie istnienia. Z tej okazji Dział Motocykli wydał okolicznościwy, limitowany kalendarz – jego celem było zaprezentowanie „motocykli naszych marzeń” z lat 90. oraz początku nowego wieku. Znalało się tam 12 legendarnych motocykli rysowanych w technice digital painting. Więcej o kalendarzu przeczytacie tutaj – jeden z nich już wisi u nas w redakcji i przyznajemy, że jest przepiękny.

Kalendarz „Motocykle Marzeń 2020” wydano w ściśle limitowanej liczbie… Na szczęście 5 sztuk tego kalendarza mogliście zgarnąć w prostym konkursie na naszym fanpage Motogen.plZasady były proste. Mieliście pokazać swój motocykl marzeń i krótko opisać dlaczego akurat ten – mogło być zabawnie, wzruszająco lub kreatywnie.

W ciągu czterech dni przyszło sporo odpowiedzi – dziękujemy! Wybór nie był łatwy, ale w końcu wytypowaliśmy 5 najlepszych odpowiedzi. Znajdziecie je poniżej. Ze zwycięzcami kontaktowali będziemy się prywatnie, a wszystkim dziękujemy za dobrą zabawę. Kolejne konkursy niebawem, śledźcie nas na FB!

5 najlepszych odpowiedzi (kolejność przypadkowa):

Powyższe screeny odpowiedzi pochodzą z komentarzy pod postem konkursowym na FB Motogen.pl.