Moto Legendy - kalendarz motocyklowy 2021 - Motogen.pl

Dział Części do Motocykli Inter Cars SA wydał nowy kalendarz motocyklowy na 2021 rok.

Pamiętacie kalendarz motocyklowy z okazji 30-lecia Inter Cars SA wydany na 2020 rok? Dział Części do Motocykli poszedł za ciosem i na 2021 przygotował kolejne wydanie, tym razem pod nazwą „Moto Legendy”. To produkcja, która w ramach upominku trafi do klientów hurtowych Rynku Motocyklowego Inter Cars SA.

Wybór treści nie był łatwy. Tym razem pod hasłem „motocyklowe legendy”, w kalendarzu znalazły się motocykle, które są legendami, ale nie tylko ze względu na to, że stoją w najważniejszych muzeach, czy najwspanialszych kolekcjach. Legendy zostały wybrane spośród motocykli, które zajęły swoje miejsce w historii motocyklizmu, nie tylko jako „marki światowe”, ale również jako motocykle, które na miano legendy zasłużyły na rodzimym gruncie.

Nie wszystkie te motocykle uchodzą za najlepsze, najszybsze, czy najbardziej zaawansowane technicznie. Za to miały „to coś”, co sprawia, że pozostają w pamięci lub ich legenda przekazywana jest kolejnym pokoleniom. Na karty kalendarza trafił m.in.: Sokół 1000, Junak, Indian, MV Agusta, czy Ural M63.

Podobnie jak produkcja ubiegłoroczna, najnowsze dzieło zostało wydane w języku polskim, jak również w wersji anglojęzycznej, która trafi do 16 Spółek Zagranicznych Inter Cars SA. To tylko część prezentowanych motocykli. Wszystkich tajemnic kalendarza nie możemy zdradzić. Więcej zapewne zobaczysz u swojego mechanika.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany