Nowe motocykle na 2023: lista premier z wystawy EICMA 2022 [+ video oraz podcast] - Motogen.pl

Nowości motocyklowe na rok 2023 – wiele premier i nowych modeli zobaczyć można na targach EICMA 2022 w Mediolanie. Sprawdźcie listę nowych modeli motocykli.

Wystawa EICMA 2022 w Mediolanie

Wystawa EICMA we włoskim Mediolanie to jedno z najważniejszych, światowych wydarzeń motocyklowych. Właśnie w tym miejscu producenci prezentują swoje nowe motocykle, tutaj poznać można najnowsze trendy w segmentach odzieży czy wszelkich akcesoriów motocyklowych. W tym roku targi EICMA 2022 odbywają się w dniach 10-13 listopada 2022 roku. Natomiast wcześniej w dniach 8 i 9 listopada odbywają się dni prasowe…

Oczywiście w halach wystawienniczych w Mediolanie znalazła się reprezentacja Motogen.pl! Partnerem naszej relacji z EICMA 2022 jest marka chemii i olejów motocyklowych – ELF. Na miejscu jest Barry wraz Tomkiem Trzeciakiem. To oznacza, że możecie spodziewać się relacji na Instagramie na bieżąco, a w piątek na kanale YouTube obejrzycie pierwszą pełny film z Mediolanu. Z kolei na portalu Motogen.pl znajdziecie pełne opisy wszystkich nowych motocykli.

Pełna lista nowości pod filmem i podcastem, a teraz oglądajcie i słuchajcie!

Video-relacja z wystawy EICMA 2022 w Mediolanie od Motogen.pl:

Motocyklowy Podcast PodKask #6, odcinek o premierach z EICMY:

Nowe motocykle 2023 zaprezentowane na wystawie EICMA – lista:

Pozostałe nowości motocyklowe na rok 2023

EICMA, czyli Esposizione Internazionale Delle Due Ruote to wprawdzie główne, ale nie jedyne wydarzenie motocyklowe, na których odbywają się premiery. Poza „Mediolanem” są jeszcze np. Intermot, który odbył się w październiku 2022, czy Tokyo Motor Show (najbliższa edycja pod koniec 2023). Ponadto producenci często prezentują swoje nowości poza jakikolwiek targami – po prostu w internecie. Tak robi na przykład BMW czy Ducati, często też KTM i Triumph. A więc sprawdźcie, jakie nowości na 2023 już znamy!

Motocyklowe premiery 2023, zaprezentowane wcześniej lub poza EICMĄ – lista:


Jedna odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany