Urban Garage, czyli gdzie spotykają się motocykliści w Warszawie w 2024? [FILM] - Motogen.pl

Gdzie spotykają się warszawscy motocykliści? Urban Garage by BMW Motorrad to nowy spot na sezon 2024!

Motocykl to fantastyczne narzędzie! Jest to narzędzie dobre do czerpania radości z codzienności, narzędzie dobre do odkrywania nowych zakątków świata, narzędzie dobre do podnoszenia własnych umiejętności jazdy, ale także narzędzie dobre do zawierania nowych i pielęgnowania dotychczasowych znajomości. W Warszawie, w sezonie 2024 świetnym miejscem na motocyklowe spoty będzie Urban Garage – co tydzień od czwartku do niedzieli, aż do połowy sierpnia, na warszawskim Wilanowie!

  • Co? Urban Garage by BMW Motorrad
  • Gdzie? Strefa na parkingu przy Royal Wilanów, ul. Klimczaka 1, Warszawa – Wilanów
  • Pineska? Mapy Google
  • Daty? Od 16 maja do 18 sierpnia 2024
  • Jakie dni? Od czwartku do niedzieli, co tydzień
  • Co ciekawego? Kawa, piwo zero, jazdy testowe, konkursy, spotkania, atmosfera
  • Kto? Każdy, kto jara się motocyklami!
  • Więcej info? Wydarzenie na FB

Motocyklowe spoty, spotkania i popularne miejsca

Motocykliści mają to do siebie, że nie tylko jeżdżą, ale również się zatrzymują. A jak już się zatrzymują, to często w grupach lub w popularnych miejscach – czasem są to kawiarnie, a czasem parkingi.

W tym artykule skupimy się tylko na Warszawie. W samej Stolicy takich miejsc jest kilka, jak chociażby Błonia Stadionu Narodowego (gdzie także w tym roku spotkacie się z Motogenem w Operacji Lato), czy kiedyś pub Pod Mosteczkiem… Pamiętacie nasz film, w którym Jędrzejak z Barrym wsiedli na dwa BMW R NineT i jeździli po Warszawie opowiadając o motocyklowych spotach? Obejrzyjcie, przypomnijcie go sobie (klik w link), ale teraz przede wszystkim pamiętajcie o jeszcze jednym miejscu: Urban Garage na warszawskim Wilanowie!

zdjęcia z motogenowych testów,
foto: Tomazi

Urban Garage 2024 – miejsce spotkań motocyklistów w Warszawie

Marka BMW Motorrad wychodzi naprzeciw motocyklistom i urządza w Stolicy miejsce spotkań! Urban Garage zlokalizowane będzie na Wilanowie, przy budynku Royal Wilanów, przy ul. Klimczaka 1. Będzie to przestrzeń otwarta dla każdego zainteresowanego – wystarczy po prostu być i korzystać z atrakcji. Do dyspozycji gości-motocyklistów są leżaki, darmowa kawa, darmowe piwo 0%, no i masa dodatkowych aktywności.

Wśród atrakcji zaplanowane są jazdy testowe najnowszymi modelami motocykli BMW oraz konkursy, w których do zgarnięcia będą mniejsze i większe gadżety. Ale to nie wszystko, bo organizator przygotował także spotkania ze specjalistami i znanymi osobistościami ze świata motoryzacji (redakcja Motogen.pl też tam będzie, daty poniżej), a do tego również tygodnie tematyczne (jak na przykład tydzień Heritage, Customy, M-Power, czy elektromobilność oraz inne).

Zobacz też: Roadshow 2024, czyli jazdy testowe całą gamą modeli BMW Motorrad w 5 miastach Polski.

Redakcja Motogen.pl odwiedzała będzie Urban Garage często! Wpadnijcie, spotkamy się i porozmawiamy. Na pewno będziemy tam w dniu otwarcia 16 maja; w weekend 6-9 czerwca; a także 4 lipca i kolejne dni (w czwartkowego ramach spotu Operacja Lato przejedziemy na Urban Garage).

Zapiszcie sobie Urban Garage jako stałe miejsce do odwiedzenia podczas rundy po mieście! Najważniejsze informacje wraz z pineską są wypunktowane na górze artykułu. Widzimy się na Wilanowie! Więcej informacji o bieżących atrakcjach znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku.

zdjęcia z motogenowych testów,
foto: Tomazi

Otwarcie BMW Urban Garage 2024

Raff i Alex wybrali się na otwarcie BMW Urban Garage, by sprawdzić jakie atrakcje przygotowało dla was BMW Motorrad Polska w tym roku. Spotkali mnóstwo ciekawych ludzi, spróbowali doskonałej kawy (za darmoszkę) i skleili dla was krótki film!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany