Polskie akcenty na największych targach motocyklowych: Rebelhorn i Broger na EICMA 2022 - Motogen.pl

EICMA to największe motocyklowe targi w Europie, dlatego producenci, zawsze starają się na nich premierowo prezentować swoje produkty. Emocje zawsze sięgają zenitu, a w tym roku zdecydowanie mało działo się przed targami, więc nikt nie wiedział, czego można będzie się spodziewać. Producenci stanęli jednak na wysokości zadania, prezentując nowe lub odświeżone wersje produkowanych motocykli.

Na targach nie zabrakło również polskiego akcentu. Flagowi, rodzimi producenci odzieży motocyklowej wystawili się na kilku stoiskach. Goście z całego świata mogli zobaczyć najnowsze kolekcje Shimy, Rebelhorna i Brogera. 

Zobacz też:

Duże zainteresowanie wywołała nowa linia casual Brogera, w której znalazły się między innymi klimatyczne bluzy, longsleevy i akcesoria. Producent pokazał również nowe kurtki Ohio oraz Montana, a także nowe wcielenie motocyklowych jednowarstwowych jeansów Florida Lady. 

Ogromną siłą marki jest to, że wszystkie ubrania można założyć nie tylko na motocykl, ale również no co dzień, bo dobrze będą wyglądać po zejściu z maszyny. Zarówno skórzana kurtka Ohio, jak i bawełniana Montana są wyposażone w ochraniacze łokci i barków oraz spełniają restrykcyjne normy unijne dla odzieży motocyklowej. Bezpieczeństwo i świetny wygląd to wizytówka wszystkich produktów marki.

Broger na EICMA 2022:

Na stoisku Rebelhorna największe zainteresowanie budził nowy, zaawansowany turystyczny zestaw Range, zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających podróżnikach motocyklowych.

Range to typowo turystyczny komplet z mocną wentylacją z zapięciami Fidlock. Ma 3-warstwy, więc w środku znajdziemy również wydajną membranę oraz ocieplinę, którą można nosić jako niezależną od reszty stroju kurtkę.

W codziennym użytkowaniu pomocne będą również magnetyczne zapięcia i dodatkowa regulacja w pasie. Za ochronę odpowiadają ochraniacze poziomu 2.

Rebelhorn na EICMA 2022:

Dla fanów bardziej sportowej jazdy też znalazła się odpowiednia propozycja – dwuczęściowy kombinezon Rebelhorn Veloce. Nie jest to jednak typowy kombinezon sportowy, tylko zestaw w typie sport-touring, do użytku codziennego na sportowych motocyklach czy uwielbianych przez wielu motocyklistów hypernakedach. Nie znajdziecie w nim więc garbu aerodynamicznego, ale za to producent zastosował bardzo dużo materiałów elastycznych, czyniąc z Veloce wygodny kombinezon. 

Brzmi nieprawdopodobnie, ale różnica jest odczuwalna. Kurtka z racji swojego charakteru jest także dłuższa niż standardowe kurtki od kombinezonów sportowych, więc spokojnie nadaje się również do jazdy z jeansami motocyklowymi.

Co ciekawe, zamiast typowej perforacji, która występuje w skórach, producent zastosował otwierane kanały wentylacyjne, zwiększające użyteczność tej kurtki do stosowania nie tylko latem. Kombinezon Rebelhorn Veloce ma ochraniacze poziomu 2 i jest wykończony w lekkim połysku.

Przechadzając się po przestrzeni obydwu stanowisk marek Rebelhorn i Broger, nie można odnieść innego wrażenia niż to, że polskie marki stają na wysokości zadania i prezentują europejski poziom, zarówno pod względem jakości tworzonych produktów, jak i designu mogącego konkurować z największymi, światowymi brandami.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany