Triumph Speed Triple 1200 RR Bond Edition - wersja limitowana - 60 sztuk ku chwale Agenta 007 [zdjęcia, opis] - Motogen.pl

Odcienie szarości, złote akcenty, logotypy wszystkich tytułów filmów z Bondem i tabliczka z numerem limitowanych 60 sztuk.

Podczas wystawy Intermot, brytyjski Triumph zaprezentował znany już model Speed Triple 1200 RR, ale w wyjątkowej wersji Bond Edition. Stworzona została z okazji 60-lecia Bonda. Motocykl dostępny jest w limitowanej liczbie zaledwie 60 egzemplarzy na cały świat.

Współpraca pomiędzy Agentem 007 i marką Triumph rozpoczęła się od filmu „Nie czas umierać” (premiera 2021), w którym udział w niesamowitych sekwencjach akcji brał Triumph Tiger 900 i Scrambler 1200. Aktualny, limitowany Speed Triple 1200 RR Bond Edition celebruje tę współpracę.

Triumph Speed Triple 1200 RR Bond Edition – wyjątkowe malowanie

Pod względem technicznym Speed Triple 1200 RR Bond Edition nie różni się niczym od swojej zwyczajnej wersji – wciąż jest power nakedem z caferacerową owiewką. [Sprawdź opis i dane techniczne Speed Triple 1200 RR.] Z tą różnicą, że na półce kierownicy będzie miał tabliczkę z oznaczeniem numeru (limitowany do 60 sztuk) oraz otrzyma certyfikat autentyczności wraz z podpisem szefa Triumhpa.

Bond Edition wyróżnia się niesamowitym malowaniem. Poza carbonem, mamy tu szare barwy (Granite Gray oraz Strom Gray) ze złotymi akcentami. Na zbiorniku znalazło się malowanie ze wszystkimi 25 tytułami filmów z Jamesem Bondem. Wszędzie znajdują się ręcznie malowane, złote akcenty – na przykład złote logo Triumph na zbiorniku, złote elementy logotypu na bocznej owiewce, czy złoty pinstriping.

Do motocykla dodawany jest „ekskluzywny pokrowiec z customowymi detalami w stylu Bonda”. Pytanie tylko, kto chciałby chować taki motocykl pod pokrowcem?!

Cena? Speed Triple 1200 RR Bond Edition

Podobno dżentelmeni nie rozmawiają o cenie, ale skoro już musicie wiedzieć, to Speed Triple 1200 RR Bond Edition nie jest dostępny na polskim rynku.

Dla porównania, w Anglii „Bond Edition” wyceniony został na 4045 GBP (ok. 22 tys. zł) więcej, niż zwyczajny Speed Triple 1200 RR. Z kolei zwyczajny „RR” kosztuje w Polsce od 89 900 złotych.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany