eBay za stoiskiem na EICMA 2022 - po co i dlaczego? - Motogen.pl

eBay Garage – takie stoisko na wystawie EICMA miało przypomnieć motocyklistom, że na tej platformie można kupować części i akcesoria do motocykli.

Wystawa motocyklowa EICMA 2022 to jedno z najważniejszych wydarzeń rynku motocyklowego – szczególnie w Europie. Odbywają się tam premiery motocykli, akcesoriów i wszelkich trendów. My też byliśmy w Mediolanie z odwiedzinami. Ale po co na EICMIE z oficjalnym stoiskiem pojawił się eBay?

eBay na EICMA 2022 – części i akcesoria do motocykli

eBay, czyli według Wikipedii „przedsiębiorstwo prowadzące serwis aukcji internetowych”, to jedna z najpopularniejszych internetowych platform zakupowo sprzedażowych na całym świecie.

eBay po raz pierwszy w historii pojawił się na wystawie EICMA ze swoim oficjalnym stoiskiem. Stoisko nazwane zostało „eBay Garage” i było fizycznym przedstawieniem tego, co znaleźć można na portalu eBay w dziale „P&A – Parts & Accesories”. Na polskim eBayu dział ten nazywa się „Motoryzacja: Części”.

Stoisko było przypomnieniem dla motocyklistów, że mogą kupować części i akcesoria motocyklowe właśnie na eBayu. Z kolei sprzedawcy zachęcani byli, aby zakładać swoje sklepy także na eBayu.

Na stoisku można było porozmawiać z dwoma sprzedawcami ebayowymi, którzy odnieśli tam sukcesy. Można też było obejrzeć przykłady dwóch motocykli, które zostały odrestaurowane za pomocą części i akcesoriów dostępnych na eBayu. W ramach pokazu na żywo odbywał się ebayowy serwis crossówki.

Jakie jest Wasze zdanie – kupujecie graty motocyklowe na eBayu?


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany