Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Stunt

Witamy serdecznie w serwisie Motogen w dziale zajmującym się motocyklowymi wyczynami kaskaderskimi na najwyższym poziomie. Lubisz sporty motocyklowe, a zwłaszcza stunt na motocyklu i różnego rodzaju ewolucje i triki na motocyklu? Koniecznie zapoznaj się z treściami zawartymi na naszym portalu. Znajdziesz tutaj informacje ze świata motocyklowego kaskaderstwa, relacje z imprez StuntGP, pokazów opatrzone liczne zdjęcia i filmy, jak i zapowiedzi nowych wydarzeń, podczas których zobaczyć będzie można na żywo popisową jazdę na jednym kole wraz z wykonywaniem różnych akrobacji. Zapraszamy do regularnych wizyt na naszych stronach!

11.10.2011

Kamil Gryzio Sunlight Stunt

  STUNT
Zapraszamy do obejrzenia kaskaderskich umiejętności Kamila Gryzio. Stunter pochodzi ze wschodniej części Polski.Umiejętności prezentuje jeżdżąc Hondą CBR 600 F4i.Krótko szlifował swojego dotychczasowego skilla, co świadczy o niezwykłym talencie, jaki posiada.

Stunt Girl Brytni Noell klip na 2011

  STUNT
Zapraszamy do obejrzenia czterominutowego filmu 23-letniej stunt girl, Brytni Noell. Film został zmontowany podczas jazdy Brytni, która odbyła się w kilku miejscowościach – w mieście rodzinnym stunterki, czyli Tulsa Oklahoma, a także w Fayetteville Arkansas, Chicago oraz Indianapolis. W produkcji zo

My world – podsumowanie sezonu 2011 stuntera z Oławy

  STUNT
Marcin „Mochu” Mosiek jest jednym z tych stunterów, którzy nie ustają w pracy nas swoimi trickami i rokują z sezonu na sezon coraz lepiej.

08.10.2011

Ride Me Up - część 4. - Viki Gomez, Julien Welsch i Rafał Pasierbek

  STUNT
Przed Wami kolejna, czwarta odsłona cyklu Ride Me Up, realizowanego przez francuskiego stuntera Juliena Welscha RazerBacka. W tym odcinku zobaczycie Vikiego Gomeza, który ze swoim BMXem jest w stanie zrobić dosłownie wszystko.

04.10.2011

Thomas Blade Sagnier nowy trailer

  STUNT
Zapraszamy do obejrzenia trzyminutowego filmu, którego bohaterem jest Thomas „Blade” Sagnier. Blade jest dwudziestosześcioletnim stunterem mieszkającym we francuskim mieście ulokowanym w dolinie rzeki Arc, czyli Aix-en-Provence.

03.10.2011

Adrenaline 7 Aaron Twite & "Stunter 13" Rafał Pasierbek

  STUNT
Z pewnością pamiętacie w jakim celu Rafał $tunter13 Pasierbek odwiedził Stany Zjednoczone w tym roku. Tym którzy nie śledzili ostatnich wydarzeń związanych z naszym Mistrzem pragniemy przypomnieć, że Rafał wziął udział w zawodach Stunt Wars w Orlando oraz XDL w Indianapolis. Zarówno pierwsze jak i

28.09.2011

Killing The Streets 2, czyli zwiastu filmu ze sterroryzowanych ulic Łodzi!

  STUNT
Stunt na ulicach miasta to coraz mniej spotykany widok, ponieważ zawsze górę bierze bezpieczeństwo, ale jednak...

Dla każdego coś dobrego, czyli jak spędziliśmy stuntową niedzielę w województwie opolskim

  STUNT
Na parking położony w pobliżu miasteczka Niemodlin w województwie opolskim, gdzie na co dzień trenuję z moim kuzynem Rafałem „$tunterem13” Pasierbkiem oraz przyjacielem Pawłem „Szydorem” Sulukiem, tym razem przybyło więcej osób.

22.09.2011

Oficjalne zakończenie stunt sezonu w Borsku

  STUNT
Najlepsze miejsce na zakończenie stunt sezonu? Oczywiście Borsk!

21.09.2011

Julien Welsch RazerBack wygrał zawody Stunt Riding German Open 2011

  STUNT
Zawody Stunt Riding German Open 2011 wygrał francuz Julien Welsch Razerback. Zmagania Juliena oraz pozostałych zawodników mogliśmy podziwiać 17 i 18 września na torze Hockenheimring. Zawody zostały zorganizowane w charakterze imprezy towarzyszącej wyścigom IDM.

Stunt filmik od ekipy SFZ

  STUNT
Klimatyczny filmik od ekipy StreetFighterz.

14.09.2011

Premiera filmu "StuntDays 5" już za nami!

1 STUNT
W ubiegłą sobotę w toruńskim klubie "Revolucja" odbyła się premiera piątej części wyczekiwanego stunt filmu z serii "Stunt Days" pod tytułem "The Inafmous Team"!

08.09.2011

Stunt Riding German Open 2011 – 17-18 września w Hockenheimring

  STUNT
Zawody Stunt Riding German Open 2011 odbędą się w tym roku na torze Hockenheimring jako impreza towarzysząca wyścigom IDM.

05.09.2011

All The Way Turned Up

1 STUNT
"All The Way Turned Up" to nowy film z serii "Freestyle Lifestyle Adventure" amerykańskiego stuntera. Czy wiecie o kim mowa?

28.08.2011

Rafał Pasierbek $tunter13 wygrał zawody XDL w Indianapolis

10 STUNT
Wczoraj podaliśmy Wam informację, że Rafał Pasierbek - $tunter13 uplasował się na czwartym miejscu w klasyfikacji zawodów XDL w Indianapolis, a w rundzie pierwszej wylądował na miejscu pierwszym ze sporą przewagą punktową. Z niecierpliwością czekaliśmy na przebieg pozostałych ru

27.08.2011

$tunter13 walczy za oceanem

1 STUNT
Z pewnością pamiętacie kto wygrał Stunt Wars 2011, czyli amerykańskie zawody na Florydzie. Jeśli nie to pragniemy Wam przypomnieć, że zwyciężył Polak - Rafał Pasierbek z Niemodlina znany bliżej jako $tunter13. Warto również wspomnieć, że Rafał zajął pierwsze miejsce we wszystkic

26.08.2011

Wywiad ze stunt ekipą z Zamościa - FRS

  STUNT
Jedna z najbardziej rozpoznawalnych ekip w Polsce, na każdych zawodach ma swojego reprezentanta na podium, powalająca stylem jazdy…

25.08.2011

Film ze stunt podróży po Europie Razerbacka!

  STUNT
Prezentujemy Wam trzecią część serii filmów „Ride Me Up” Juliana Welscha znanego w środowisku stunterskim jako Razerback.

23.08.2011

Kajto - 16latek na stunt Kawasaki 636

1 STUNT
Jeden z najlepiej zapowiadających się stunterów młodego pokolenia – Kajetan Świder - zmienił dotychczasowy motocykl.

22.08.2011

Stunter13 zwycięzcą Stunt Wars 2011!

  STUNT
Rafał Pasierbek znów zwycięzcą - tym razem za wielką wodą!

archiwum

1    1
...
10  11  12    16

Opublikuj własne

Podziel się

Sonda

wypowiedz się

Promowane trasy

Brak tras
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści