Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Stunt

Witamy serdecznie w serwisie Motogen w dziale zajmującym się motocyklowymi wyczynami kaskaderskimi na najwyższym poziomie. Lubisz sporty motocyklowe, a zwłaszcza stunt na motocyklu i różnego rodzaju ewolucje i triki na motocyklu? Koniecznie zapoznaj się z treściami zawartymi na naszym portalu. Znajdziesz tutaj informacje ze świata motocyklowego kaskaderstwa, relacje z imprez StuntGP, pokazów opatrzone liczne zdjęcia i filmy, jak i zapowiedzi nowych wydarzeń, podczas których zobaczyć będzie można na żywo popisową jazdę na jednym kole wraz z wykonywaniem różnych akrobacji. Zapraszamy do regularnych wizyt na naszych stronach!

07.11.2011

No front end wheelie i 3 różne maszyny

  STUNT
Zapraszamy do obejrzenia klipów, w których głównym zadaniem stunterów jest jazda na tylnym kole, w trochę innym stylu. Kaskaderzy wykorzystali do swoich przejazdów „niekompletne” motocykle.

03.11.2011

Stunt klip z RSS7

  STUNT
Zapraszamy do obejrzenia klipu z RSS7, eventu organizowanego w iście stuntowym klimacie. The Rassemblement des Stunters du Sud to coroczne spotkanie stunterów we francuskiej miejscowości Albi.

Nocny stunt Coltona w Chicago

  STUNT
Aaron Colton, dzięki współpracy z Red Bullem, mógł nakręcić na ulicach Chicago materiał, o jakim większość polskich stunterów zazwyczaj może sobie tylko pomarzyć.

02.11.2011

Chi Town Wheelies! Monkey Tactics od Brytni Noell

  STUNT
„CHI TOWN WHEELIES! MONKEY TACTICS” – to najnowsza produkcja Brytni Noell. Klip został nakręcony w Chicago, w stanie Illinois, w sierpniu 2011 r. Jak mówi Brytni, Chicago jest znane jako „Chi Town”. Dziewczyna odwiedziła to miasto, ponieważ wybierała się na zawody stunterskie XDL, które zostały zorg

31.10.2011

Julien Pohl & Straightline Spreader to Frog

1 STUNT
Czy pamiętacie klip Rafała "$tuntera13" Pasierbka, w którym stunter prezentuje trick Spreader to Frog? Przypominacie sobie kto zainspirował Rafała do wykonania tej kaskaderskiej sztuczki? Otóż nikt inny jak Tigrou. Po tym, jak polski kaskader powtórzył trick francuskiego, przyszedł czas na niemiecki

27.10.2011

Paradise i Julien JIP Pohl

  STUNT
Tym razem postanowiliśmy opowiedzieć Wam trochę więcej o młodym, dwudziestoletnim stunterze z Hamburga. Czy już wiecie o kim będzie ten materiał? Oczywiście o Julienie JIP Pohl, który nie tylko mieszka w Hamburgu, ale również tam się urodził. Jego hobby to stunt, snowboarding oraz podróże dookoła E

26.10.2011

NO BLACK MARKS & ONBOARD BOWERS STUNTS

  STUNT
Zainspirowani umiejętnościami pewnego kaskadera. W dodatku zachwyceni stylem jego jazdy. Po kilkukrotnym obejrzeniu opublikowanych przez niego dwóch produkcji. Postanowiliśmy dowiedzieć się nieco więcej na temat samego bohatera filmów, by móc przekazać Wam te informacje.

25.10.2011

Aleksandre Le Marseillais Tomaszek powraca

2 STUNT
Aleksandre Tomaszek znany w stunterskim środowisku jako Le Marseillais opublikował nową produkcję. Francuski stunter w swoim krótkim klipie prezentuje wspaniały wachlarz tricków.

24.10.2011

Długa rozmowa z Rafałem Stunterem13 Pasierbkiem

1 STUNT
Zapraszamy do obejrzenia trwającego nieco ponad 24 minuty materiału, którego bohaterem jest Rafał $tunter13 Pasierbek. Gdy pada to nazwisko wiemy, że będziemy mieli do czynienia z kaskaderskimi wyczynami.

21.10.2011

Chesca Miles & Summer Stunts

  STUNT
Wszystkim miłośnikom pięknych kobiet i motocyklowej kaskaderki polecamy najnowszy film stunterki z Wielkiej Brytanii. Chesca Miles, gdyż o niej tutaj mowa, jest utalentowaną, 21-letnią stunterką mieszkającą w Londynie. Dziewczyna zdradziła nam, że celem jej najnowszej produkcji jest pokazanie więzi,

19.10.2011

STUNTER 13 - Spreader to Frog Straightline Combo klip

2 STUNT
Rafał $tunter13 Pasierbek po raz kolejny uraczył nas nowym, stuntowym klipem. Tym razem trwającym niespełna minutę. Ujęcia pochodzą z treningu Rafała, który kaskaderskie triki wykonuje na parkingu w Lipnie. Film prezentuje trik - Spreader to Frog jaki opanował nasz Mistrz.

12.10.2011

Jason Britton - Anatomy of a Stuntbike

  STUNT
Jason Britton dorastał w Huntington Beach, w Californii. To właśnie tam zaczął jeździć motocyklem już od drugiego roku życia, klasycznie, bez jazdy na jednym kole. Mimo wszystko tak wczesny kontakt z motocyklami jest imponujący.

11.10.2011

Kamil Gryzio Sunlight Stunt

  STUNT
Zapraszamy do obejrzenia kaskaderskich umiejętności Kamila Gryzio. Stunter pochodzi ze wschodniej części Polski.Umiejętności prezentuje jeżdżąc Hondą CBR 600 F4i.Krótko szlifował swojego dotychczasowego skilla, co świadczy o niezwykłym talencie, jaki posiada.

Stunt Girl Brytni Noell klip na 2011

  STUNT
Zapraszamy do obejrzenia czterominutowego filmu 23-letniej stunt girl, Brytni Noell. Film został zmontowany podczas jazdy Brytni, która odbyła się w kilku miejscowościach – w mieście rodzinnym stunterki, czyli Tulsa Oklahoma, a także w Fayetteville Arkansas, Chicago oraz Indianapolis. W produkcji zo

My world – podsumowanie sezonu 2011 stuntera z Oławy

  STUNT
Marcin „Mochu” Mosiek jest jednym z tych stunterów, którzy nie ustają w pracy nas swoimi trickami i rokują z sezonu na sezon coraz lepiej.

08.10.2011

Ride Me Up - część 4. - Viki Gomez, Julien Welsch i Rafał Pasierbek

  STUNT
Przed Wami kolejna, czwarta odsłona cyklu Ride Me Up, realizowanego przez francuskiego stuntera Juliena Welscha RazerBacka. W tym odcinku zobaczycie Vikiego Gomeza, który ze swoim BMXem jest w stanie zrobić dosłownie wszystko.

04.10.2011

Thomas Blade Sagnier nowy trailer

  STUNT
Zapraszamy do obejrzenia trzyminutowego filmu, którego bohaterem jest Thomas „Blade” Sagnier. Blade jest dwudziestosześcioletnim stunterem mieszkającym we francuskim mieście ulokowanym w dolinie rzeki Arc, czyli Aix-en-Provence.

03.10.2011

Adrenaline 7 Aaron Twite & "Stunter 13" Rafał Pasierbek

  STUNT
Z pewnością pamiętacie w jakim celu Rafał $tunter13 Pasierbek odwiedził Stany Zjednoczone w tym roku. Tym którzy nie śledzili ostatnich wydarzeń związanych z naszym Mistrzem pragniemy przypomnieć, że Rafał wziął udział w zawodach Stunt Wars w Orlando oraz XDL w Indianapolis. Zarówno pierwsze jak i

28.09.2011

Killing The Streets 2, czyli zwiastu filmu ze sterroryzowanych ulic Łodzi!

  STUNT
Stunt na ulicach miasta to coraz mniej spotykany widok, ponieważ zawsze górę bierze bezpieczeństwo, ale jednak...

Dla każdego coś dobrego, czyli jak spędziliśmy stuntową niedzielę w województwie opolskim

  STUNT
Na parking położony w pobliżu miasteczka Niemodlin w województwie opolskim, gdzie na co dzień trenuję z moim kuzynem Rafałem „$tunterem13” Pasierbkiem oraz przyjacielem Pawłem „Szydorem” Sulukiem, tym razem przybyło więcej osób.

archiwum

1    1
...
10  11  12    16

Opublikuj własne

Podziel się

Sonda

wypowiedz się

Promowane trasy

Brak tras
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści