Motul razem z Kawasaki Racing Team w WorldSBK - Motogen.pl

Motul z radością ogłasza, że został oficjalnym partnerem w zakresie środków smarnych i konserwacji zespołu Kawasaki Racing Team (KRT) w FIM Superbike World Championship (WorldSBK). To znaczący kamień milowy w rozwijającej się współpracy z Kawasaki, jeszcze bardziej umacniający rolę Motul jako kluczowego partnera handlowego.

W 2020 roku pierwszym kluczowym punktem relacji między czerwoną marką a zielonym zespołem było wprowadzenie na rynek Kawasaki Lime Green Edition by Motul 10W-40. Aby jeszcze bardziej zintensyfikować partnerstwo, Motul opracował ten niestandardowy olej motocyklowy specjalnie z myślą o wysokich standardach wydajności i preferencjach marki Kawasaki.

Jest to olej do silników 4-suwowych oparty na Motul Technosynthese® z technologią estrową, który został opracowany we współpracy z KRT i specjalnie dostosowany do potrzeb motocykli Kawasaki. Zapewnia niezawodną ochronę silnika i układu przeniesienia napędu oraz płynną zmianę biegów. Ponadto ma kolor Kawasaki-Lime-Green i pasujący do niego zapach limonki.

Motul będzie aktywnie promować partnerstwo za pośrednictwem sieci detalicznej Kawasaki, obejmującej szeroką gamę produktów, w tym produkty do pielęgnacji MC Care, a także za pośrednictwem społeczności internetowej.

Pogłębiające się i zacieśniające więzi z Kawasaki przejawiają się w sponsorowaniu zespołu fabrycznego w WorldSBK, pokazując zaangażowanie marki Motul w przesuwanie granic wiedzy technologicznej w opracowywaniu coraz bardziej wydajnych produktów na rynek.

Współpraca Motul z zespołem Kawasaki Racing Team jako oficjalnym partnerem w zakresie środków smarnych i konserwacji jest świadectwem wspólnego zaangażowania obu marek w dążenie do osiągnięcia najwyższego poziomu w mistrzostwach motocykli seryjnych.

Motul i KRT wspólnie świętują sprawność technologiczną i ciągły rozwój produktów, które spełniają zmieniające się wymagania rynku.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany