Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Biznes Nawigacja TomTom VIO do każdej kupionej we wrześniu Yamahy D'elight Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Biznes

Nawigacja TomTom VIO do każdej kupionej we wrześniu Yamahy D'elight

Kupisz Yamahę D’elight, system nawigacyjny TomTom VIO otrzymasz gratis.

Przy zakupie Yamahy D’elight z rocznika 2017 można zyskać 1000 zł na oryginalne akcesoria lub zamiennie dodatkowy rok gwarancji gratis. Ale to nie koniec niespodzianek w przypadku modelu D’elight. Dodatkowo dealerzy Yamahy całkiem bezpłatnie dorzucą stworzony z myślą o skuterach system nawigacyjny TomTom VIO.

 

Wystarczy do końca września zdecydować się na zakup miejskiego skutera Yamaha D’elight z rocznika 2017 i system nawigacyjny TomTom VIO jest nasz. Dzięki TomTom VIO przemieszczanie się po mieście może być jeszcze szybsze, sprytniejsze i wygodniejsze.

 

TomTom VIO to nieduże urządzenie mocowane na lusterku pojazdu. Wystarczy je sparować z dedykowaną aplikacją w smartfonie, ustalić cel podróży. Samo urządzenie TomTom VIO jest wodo i wstrząsoodporne, posiada wbudowaną baterię pozwalającą na ponad pięć godzin nieprzerwanej pracy oraz wbudowany moduł GPS, by oszczędzać baterię w naszym telefonie. VIO ma także pełną funkcjonalność systemów nawigacyjnych TomTom, z możliwością zapisywania ulubionych miejsc, informacjami dotyczącymi natężenia ruchu, czy mapę fotoradarów.

 

 

Ta promocja Yamahy łączy się z drugą wrześniową promocją na jednoślady o pojemności 125 cm3. Do odebrania są oryginalne akcesoria Yamahy o wartości 1000 zł lub przedłużona gwarancja. Akcja trwa do 30.09.2017. Szczegóły promocji dostępne na stronie yamaha-motor.pl i w salonach dealerskich Yamahy.

 

We wrześniu Yamaha oferuje moc promocji. Przy zakupie Yamahy D’elight z rocznika 2017 można zyskać 1000 zł na oryginalne akcesoria lub zamiennie dodatkowy rok gwarancji gratis. Dodatkowo, dealerzy Yamahy dorzucą stworzony z myślą o skuterach system nawigacyjny TomTom VIO. I to całkiem bezpłatnie!

 

Więcej o motocyklach Yamaha

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści