Kolejna nagroda w USA wytatuowanego - Motogen.pl

Nagrodę szefowi polskiej firmy, Stanisławowi Myszkowskiemu, wręczali Bill Davidson – Wiceprezydent Muzeum H-D oraz jego ojciec – legendarny projektant motocykli H-D Willie G. Davidson, wnuk jednego z założycieli firmy Harley-Davidson.

Na początku sierpnia motocykl wraz z nowym elementem został po raz pierwszy zaprezentowany na zlocie w Sturgis (Południowa Dakota) – największej imprezie motocyklowej świata. Podczas zlotu motocykl z Polski zdobył pierwsze miejsce w klasie „Najbardziej Niezwykły” w konkursie Rat’s Hole Custom Bike Show – najstarszym i najbardziej prestiżowym konkursie motocykli customowych na świecie. Pisaliśmy o tym: https://motogen.pl/

„Przyjechaliśmy do USA po raz pierwszy. Wzięliśmy udział w dwóch konkursach. W jednym zdobyliśmy nagrodę na największej imprezie motocyklowej świata w najbardziej prestiżom konkursie customowym na świecie, a drugą w imprezie organizowanej przez główną instytucję legendarnej marki motocyklowej, na której nagrodę osobiście wręczała nam żywa legenda tej samej marki, czyli Willie G. Davidson. Tak, to był szalony miesiąc i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, co udało nam się tu osiągnąć” – podsumował pobyt w USA Stanisław Myszkowski, założyciel i właściciel GOC.