Video-podsumowanie 2020 od Stuntera13: najlepsze momenty i zdjęcia - Motogen.pl

To, co Rafał Pasierbek wyprawia na motocyklach w stuncie, przeczy prawom fizyki… Jest tak imponujące, że nie ma złej okazji, żeby zobaczyć go w akcji.

Rafał Pasierbek – na pewno kojarzycie to nazwisko. Cały świat zna go pod ksywką Stunter13, a sławę zyskał dzięki swoim niesamowitym umiejętnościom panowania nad motocyklem w stuncie. Gdy kilka lat temu wygrał wszystkie zawody, jakie były tylko możliwe do wygrania na tym globie, chętnie przeniósłby się do innej galaktyki. Ale póki to jest niemożliwe, Rafał zaprzestał uczestnictwa w zawodach i teraz zajmuje się sędziowaniem oraz dawaniem pokazów stuntu na wszystkich kontynentach. Krótko mówiąc, jest najlepszy.

Tym razem nie mamy wyraźnego powodu, aby o nim pisać… Ale tak naprawdę nie ma złej okazji, aby zobaczyć najlepszego Polaka w akcji. Poważnie, to co Stunter13 wyprawia na motocyklu, przeczy prawom fizyki… Niedawno Rafał wypuścił krótki film będący podsumowaniem 2020, oglądajcie:

Jak widać, Rafał dobrze odnajduje się na Yamasze R6 przerobionej do stuntu, na MT-07, a także na MT-09 z dołożoną turbosprężarką oraz na małej PW50. Gość jest niemożliwy. Tak samo, jak niemożliwe było wybranie jednego najlepszego ujęcia z jego fanpage’a, a więc przy okazji wrzucamy Wam tu galerię zdjęć. (Autorem większości jest Maciejnapora.pics.)


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany