Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju 351 km/h na jednym kole. Adam Gutkowski chce pokonać Ghost Ridera Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

351 km/h na jednym kole. Adam Gutkowski chce pokonać Ghost Ridera

Adam Gutkowski zawodnik startujący dotąd w Rundzie Ultimate 1/4 Grand Prix Polski w klasie Moto Street Plus, a także rundach KKM Śniatowo w klasie Moto Drag i Moto Street na "uturbionym" Suzuki GSXR1000 postanowił wziąć udział w ostatniej rundzie sezonu 2018 na: "Motocyklowych Mistrzostwach Świata w Wheelie". Jako zdeklarowany fan Ghost Ridera od zawsze pasjonował się ekstremalnie szybka jazdą na tylnym kole.

Zawody odbywają się 18 sierpnia na lotnisku w Elvington (Anglia).Celem jest pobicie rekordu świata w prędkości motocykla jadącego na jednym kole. Żeby to zrobić trzeba przekroczyć 350,6 km/h na dystansie jednego kilometra! Jeśli sie uda, Adam trafi do Księgi Rekordow Guinnessa i zostanie pierwszym Polskim Mistrzem Świata w tej dyscyplinie!

 

Pucharowy "GSXR1000" Adama

 

Aktualnie trwa budowa GSX-R 1000 K4 o mocy ponad 400 KM. Dobór odpowiedniej skrzyni biegów oraz opłacenie kosztów udziału, transportu i zaplecza są wysokie. Dlatego Adam postanowił poszukać wsparcia wśród motocyklistów. Uruchomił już stronę na której można go wesprzeć.

Link do strony znajdziecie tutaj. Zobaczcie także Facebookowy profil Gutkowskiego.

 

Mocno trzymamy kciuki.

 

Wywiad z Adamem znajdziecie poniżej:

 

 

 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści