Monika, jej VTR250 i zachód słońca nad Warszawą [sesja zdjęciowa wygrana w konkursie na Motogen.pl] - Motogen.pl

Pamiętacie Operację Lato w Motogen.pl i konkurs z bogatymi nagrodami? Monika zdobyła sesję zdjęciową wykonaną przez Tomasza „Tomazi” Parzychowskiego. Podziwiajcie!

Operacja Lato 2021 w Redakcji Motogen.pl była wielkim i przyjemnym wydarzeniem. W sierpniu przetestowaliśmy dla Was sporo motocykli, tworząc ogrom materiałów, zdjęć i filmów. Ale także spotykaliśmy się z Wami w ramach czwartkowych spotów, a także mieliśmy dla Was konkurs z bogatymi nagrodami. Jedną z tych nagród była sesja zdjęciowa z własnym motocyklem – wygrała ją Monika!

Monika jeździ swoją Hondą VFR250 po mieście, rozglądając się za pięknymi widokami. Tutaj znalazła świetną panoramę Warszawy.
Monika jeździ swoją Hondą VTR250 po mieście, rozglądając się za pięknymi widokami. Tutaj znalazła świetną panoramę Warszawy.

Sesja zdjęciowa miała być nie-byle-jaka, bo wykonana przez przez Tomasza „Tomazi” Parzychowskiego – fotografa Motogen.pl, jednego z najlepszych fotografów motocyklowych w Polsce.

W końcu udało się – Monika, jej Honda VTR250 i Tomazi spotkali się w umówionym miejscu i czasie. Miejscówka „zagrała” idealnie, tak samo jak piękny zachód słońca…

Radości nie było końca!
Radości nie było końca!

Po wszystkim Monika napisała kilka słów:
„Wygrana w konkursie była dla mnie super niespodzianką 🙂 Dużo jeżdżę po Warszawie i staram się odkrywać miejsca z pięknymi widokami na miasto – tak właśnie trafiłam na tę miejscówkę i od razu wiedziałam, że chce tam zrobić motocyklowe zdjęcia 🙂

Jestem zachwycona tym, co udało nam się zrobić z Tomazim, sesja była bardzo przyjemna, a efekty aż przerosły moje oczekiwania.

Dzięki Motogen.pl za konkurs, oby takich więcej 🙂 !”

Obejrzyjcie kompletną sesję zdjęciową Moniki i jej VTR 250 o zachodzie słońca. Fotografował Tomasz Przychowski:


Jedna odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany