Nowy salon Yamahy Moto-Kom - Motogen.pl

W ostatni piątek w Cekanowie pod Płockiem miało miejsce uroczyste otwarcie salonu motocyklowego połączone z polską premierą najnowszego modelu Yamahy R1 2012.

 

Moto-Kom jest jednym z największych i najbardziej nowoczesnych salonów w całej Polsce. Jak powiedział nam właściciel salonu, Pan Krzysztof Dymowski: 'Na powierzchni 400 m2 poza motocyklami mają znaleźć się inne produkty firmy Yamaha. Oprócz dostępnych już silników i łodzi z linii Yamaha Marine kupić będziemy mogli również agregaty prądotwórcze oraz quady i akcesoria’.

 

Co ciekawe, na otwarcie salonu przybyły osoby nie tylko związane z motocyklowym światkiem oraz Yamahą. W zasadzie każdy, komu ogólnie blisko do motoryzacji, zwłaszcza z okolic Płocka, gościł w nowym salonie Moto-Kom.

 

Imprezę poprowadził nie kto inny jak fenomenalny Bogdan Wolny, a o zaletach nowej R1 mogliśmy usłyszeć od Piotra Piszcza z firmy Yamaha oraz zawodników Pawła oraz Marka Szkopka.

 

Chętni do odwiedzenia nowego salonu powinni stawić się pod adres: Cekanowo, ul. Św. Huberta 8a. GPS N 52.30.933 E 19.49.361.

Więcej o motocyklach Yamaha