Odwołujemy zimę z BMW F 900 GS - zobacz widowiskowy klip reklamowy z Bieszczad! [+ ZDJĘCIA] - Motogen.pl

Wzięliśmy udział w nagraniu polskiej reklamy BMW F 900 GS. Zobacz niesamowity klip z Bieszczad! DORZUCAMY galerię widowiskowych zdjęć.

Polski oddział BMW Motorrad opublikował właśnie widowiskowy klip reklamowy, w którym główną rolę gra nowiutki model BMW F 900 GS. Jest trochę jazdy terenowej wraz z przepięknymi ujęciami. Hasłem przewodnim jest „Odwołujemy zimę!„. Na pewno sami przyznacie, że pomimo wciąż trwającej zimy kalendarzowej, śniegu dookoła już nie ma, a temperatura rośnie, a to oznacza tylko jedno – czas ruszać w drogę!

Tak się składa, że reprezentacja redakcji Motogen.pl brała udział w realizacji klipu. Szczegóły pod filmem.

Klip do obejrzenia także na social mediach BMW Motorrad Polska:
na Facebooku,
na Instagramie
.

Polska reklama BMW F 900 GS 2024 – gdzie, jak i dlaczego?

O co w ogóle chodzi? Każdy powód jest dobry, żeby pojeździć motocyklem, prawda? A tym bardziej, jeżeli sezon jest coraz bliżej, a razem z nim nadjeżdżają do salonów nowe modele BMW F 900 GS. To właśnie był cel – stworzenie polskiego klipu reklamowego promującego F 900 GS. Reklama powstała na zlecenie BMW Motorrad Polska.

Za nagranie klipu i jego montaż odpowiada Teito Films. Do realizacji zaproszona została także część redakcji Motogen.pl. W rolę motocyklisty odwołującego zimę prosto z leśniczówki wcielił się motogenowy naczelny – Piotr Jędrzejak; natomiast fotografem oraz wsparciem dla kamerzysty był Tomasz „Tomazi” Parzychowski. Miejscówki i pomoc zapewniła agencja Wadera Events. Wsparcie dronem od Filmo.Lot.

Gdzie nagrywaliśmy? Nowego F 900 GS zabraliśmy w polskie Bieszczady. Jeździliśmy w okolicach Ustrzyk Górnych, a dla Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne należą się podziękowania za pożyczenie kluczy z dostępem do lasu. Wieża widokowa widoczna w ostatnich kadrach to Wieża na Holicy w Paśmie Żukowa, która ma 35 metrów wysokości i gwarantuje fenomenalny widok na okolicę. Z kolei piękna leśniczówka znajduje się… głęboko w lesie!

Zapytacie – skoro Tomazi robił zdjęcia, to gdzie można je obejrzeć? Na fotki musicie jeszcze poczekać, ale możecie być pewni, że się nimi podzielimy! A póki co możecie jeszcze raz obejrzeć widowiskowy, polski klip reklamowy z BMW F 900 GS. [AKTUALIZACJA: Zdjęcia zobaczycie poniżej!]

Odwiedź najbliższego dealera BMW Motorrad i przekonaj się sam jak wyjątkowy jest nowy F 900 GS! Jędrzejak sprawdził go w Bieszczadach i gwarantuje Wam – będziecie zadowoleni!

BMW F 900 GS 2024 odwołuje zimę! Galeria zdjęć od Tomaziego

Z okazji pierwszego dnia wiosny, 21 marca, do artykułu możemy już dodać galerię zdjęć. Tomasz Parzychowski wykonał je jak zwykle fenomenalnie. Chyba skutecznie udało się odwołać zimę, prawda?


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany