Na przekór kapryśnej pogodzie - rękawice OSLO WP i OSLO WIND marki SHIMA - Motogen.pl

SHIMA OSLO WP i OSLO WIND to rękawice, które zapewnią Ci świetną ochronę i maksymalny komfort. Świetnie sprawdzą się na co dzień, ale docenisz je szczególnie w deszczowe i wietrzne dni. 

Jeśli zależy Ci na odpowiedniej ochronie Twoich dłoni, zachowując jednocześnie duże poczucie komfortu oraz idealne dopasowanie, nie mogłeś lepiej trafić! Modele OSLO to nowy typ krótkich rękawic dostępnych na rynku. OSLO WP posiada wodoodporną membranę NextDry™, która chroni Twoje dłonie przed wilgocią, oraz wycieraczkę do wizjera kasku umieszczoną na palcu wskazującym. Natomiast wiatroodporna tkanina w rękawicach OSLO WIND pozwala Ci cieszyć się motocyklowymi podróżami nawet w wietrzne dni. Do walki z wodą i wiatrem posłuży Ci również przedłużony mankiet z ściągaczem, w który wyposażone są oba modele.

W tych rękawicach będziesz spokojny również o Twoje bezpieczeństwo. Wyposażone są one bowiem w panele piankowe ArmorPlus na kostkach i palcach oraz zapięcie V-Lock™, dzięki któremu rękawica pewnie leży na dłoni i nie zmienia swego położenia w trakcie jej użytkowania. Wysoka trwałość to z kolei zasługa zastosowania monolitycznej konstrukcji wewnętrznej strony dłoni. Rękawice OSLO będą Ci towarzyszyć w trakcie podróży naprawdę długo.

Ich niesamowita miękkość i wygoda to wynik połączenia wytrzymałej tkaniny zewnętrznej i koziej skóry obecnej w miejscu bezpośredniego kontaktu dłoni z manetką, a także wyposażeniu w bezszwową konstrukcję kciuka Grip+ 3D™ i zaokrąglone palce. Natomiast panele dotykowe umieszczone na kciuku i palcu wskazującym pozwolą Ci korzystać ze smartfona bez konieczności zdejmowania rękawicy! To drobne, ale praktyczne rozwiązanie.

Nie zapominaj, że rękawice OSLO WP i OSLO WIND dostępne są w kolorze czarnym w wersji męskiej i damskiej. Wybierz się na motocyklowy trip razem ze swoją drugą połówką!

Rękawice OSLO WP i OSLO WP LADY (cena sugerowana: 169,99 zł) oraz OSLO WIND i OSLO WIND LADY (cena sugerowana: 139,99 zł) dostępne są u dealerów SHIMA na terenie całej Polski. Pełna mapa sieci dealerów na www.shima.pl.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany