Motocykl 125 Barton Stratos. Klasyczna linia w stylistyce neo retro - Motogen.pl

Motocykl 125 cm3 Barton Stratos to smaczny kąsek dla posiadaczy prawa jazdy kategorii B. Barton Stratos łączy klasyczną formę z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Nowy motocykl 125 cm3 Barton Stratos to niezwykle udany stylistycznie, nowoczesny scrambler klasy 125. Mimo sporych rozmiarów (2065/800/1100 mm) przekonuje elegancką, prostą formą. Barton Stratos zapewnia wysokie osiągi oraz posiada zaawansowane systemy bezpieczeństwa, tak by każda podróż dała użytkownikowi maksymalną przyjemność z jazdy.

Barton Stratos – motocykl 125

Jeśli wahasz się jaki motocykl 125 cm3 wybrać, zwróć uwagę na model Barton Stratos. Przekona cię on np. tym, że zaprojektował go francuski designer i jednocześnie czynny motocyklista, co zagwarantuje ci, że walory użytkowe tego motocykla zostały przemyślane i są w wielu aspektach wyjątkowe. Wysmakowane detale w stylu neo retro, pełne oświetlenie LED z „pływającymi” kierunkowskazami czy supernowoczesny wyświetlacz LCD zapisujący prędkość maksymalną i przyspieszenie od 0 do 60 km/h to rozwiązania stosowanie dotychczas jedynie w pojazdach premium.

Kolorowy ekran Bartona Stratosa posiada dwa tryby ustawienia jasności oraz wbudowaną łączność Bluetooth, która umożliwia połączenie się ze smartfonem i sprawdzanie w czasie jazdy połączeń przychodzących.

Barton Stratos 125 dane techniczne

Barton Stratos 125 napędzany jest jednocylindrowym, czterosuwowym, chłodzonym cieczą silnikiem firmy Zongshen o pojemności 124,2 cm3, osiąga wysoką jak na tę klasę moc – 14,3 KM przy 9000 obr./min. Silnik współpracuje z płynnie działającą, 6-stopniową, manualną skrzynią biegów. Takie zestawienie kluczowych podzespołów gwarantuje motocykliście wysoką elastyczność w trakcie jazdy i łatwe osiąganie prędkości maksymalnej na poziomie 110 km/h.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Łukasz Piotrów Dron – Fotograf (@lukasz.piotrow)

Na pokładzie Bartona Stratosa znajdziemy wydajne, komfortowe zawieszenie oparte o klasyczny przedni widelec i pracujący pod tylną kanapą amortyzator centralny. W standardzie otrzymujemy też wydajne hamulce z systemem CBS. Z przodu zamontowano dużą tarczę o średnicy 330 mm z trzytłoczkowym zaciskiem, a z tyłu 240-milimetrową, jednotłoczkową. 17-calowe koła oraz opony CST (przód 110/70 R17 i tył 150/70 R17) gwarantują stabilne i pewne prowadzenie się na każdej drodze oraz możliwość szybkiego wyhamowania maszyny w razie pojawienia się nieprzewidzianej sytuacji.

Duży skok zawieszenia daje możliwość zamontowania opon dualowych czy nawet terenowych, dzięki czemu motocykl sprawdzi się w bardzo szerokim zastosowaniu. Wygodna i szeroka kanapa, położona na wysokości 810 mm, sprawia, że jest to bardzo ciekawa propozycja w segmencie 125 również dla wyższych kierowców.

Barton Stratos to typowo miejski motocykl 125 cm3 do codziennego przemieszczania się, i dla początkujących, i dla bardziej zaawansowanych. Zainteresuje przede wszystkim motocyklistów młodego pokolenia, poszukujących połączenia klasycznego, modnego wyglądu z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz oczekujących pojazdu, który zapewni im jednocześnie wysokie osiągi oraz ekscytujące, lecz bezpieczne wrażenia z jazdy w każdych warunkach. Motocykla łączącego wysoką jakość wykonania, świetną zwrotność i wyjątkową dynamikę.

Barton Stratos 125 cena

Barton Stratos dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: zielono-czarnej, żółto-czarnej i srebrno-czarnej. Jego cena odzwierciedla wysoką jakość zastosowanych w nim podzespołów czy wyposażenia i wynosi jedyne 13 899 zł.

Zainteresowanych modelem Stratos zapraszamy do najbliższego punktu dealerskiego Barton Motors.

Barton Stratos Dane techniczne

 • POJEMNOŚĆ: 124,2 cm3
 • TAKTOWANIE I CYLINDRY: 4T, jednocylindrowy
 • CHŁODZENIE: cieczą
 • MOC MAKSYMALNA: 14,3 KM/ 9000 obr./min.
 • SKRZYNIA BIEGÓW: 6-biegowa
 • DŁUGOŚĆ: 2065 mm
 • WYSOKOŚĆ: 1100 mm
 • SZEROKOŚĆ: 800 mm
 • ROZSTAW OSI: 1420 mm
 • MASA: 163 kg
 • ŁADOWNOŚĆ: 150 kg
 • FELGI PRZÓD/TYŁ: 3.0X17/4.0X17
 • OPONY PRZÓD/TYŁ: 110/70-17 / 140/70-17
 • HAMULCE PRZÓD/TYŁ: tarcza / tarcza
 • ZBIORNIK PALIWA: 14,5 l
 • ZUŻYCIE PALIWA: 2,6 l/100km

Barton Stratos zdjęcia

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany