Poznaj najlepsze jeansy motocyklowe na rozpoczęcie tegorocznego sezonu! Rebelhorn szybko zdobędzie Twoje serce, dzięki trwałym, bezpiecznym i stylowym jeansom.

Rebelhorn przebojem zdobywa serca miłośników motocykli. Trwałość, funkcjonalność, bezpieczeństwo i dobry styl to doskonały przepis tej marki na moto jeansy.

Jeansy motocyklowe na początek sezonu 2022 — Rebelhorn Classic II

Podstawowy model jeansów na moto Rebelhorna to Classic. Występuje w wielu wersjach kolorystycznych i krojach – regular, slim i skinny, a modele męskie i damskie różnią się od siebie krojem.

Jeansy motocyklowe Rebelhorn Classic II mają podszewkę z kevlaru. Potrójne szwy w kluczowych miejscach sprawiają, że są bardzo wytrzymałe.

Regulowane położenie ochraniaczy kolan CE level 2 zwiększa bezpieczeństwo. Widoczność poprawiają z kolei odblaski Reflective.

Rebelhorn Classic Lady

Rebelhorn Eagle II – jeansy motocyklowe gwarantujące funkcjonalność, komfort i bezpieczeństwo

Jeansy motocyklowe Rebelhorn Eagle II oferowane są w wielu wersjach kolorystycznych oraz w krojach regular i slim fit. Wyposażono je w ochraniacze kolan – level 2 i bioder – level 1. Ochraniacze można wyciągnąć bez konieczności zdejmowania spodni, co jest dużym udogodnieniem.

Wnętrze spodni pokrywają panele z Kevlaru Dupont, zapewniające bezpieczeństwo.

Nad kolanami i lędźwiami wszyto elastyczne wstawki, które przekładają się na swobodę ruchów motocyklistów.

Jeansy mają praktyczne szlufki, dzięki którym za pomocą paska lub pasa, można przypiąć kurtkę motocyklową.

Rebelhorn Eagle

Prawdziwy hit – Rebelhorn Vandal. Jeansy do miasta i na wyprawę

Jeansy motocyklowe Rebelhorn Vandal to jeden z najnowszych modeli tego producenta. Agresywny, przykuwający uwagę projekt wykonywany jest z bardzo dobrych materiałów.

Spodnie motocyklowe Vandal oferowane są w wersjach męskiej i damskiej, które występują w kilku kolorach.

Dzięki kevlarowej podszewce i ochraniaczom SAS-TEC wszystkie newralgiczne miejsca są chronione. Elastyczne wstawki nad kolanami i na lędźwiach gwarantują pełną swobodę ruchów. Zamek w Rebelhorn Vandal umożliwia spięcie ich z kurtką.

Rebelhorn Vandal Lady

Mocne i bezpieczne jeansy motocyklowe typu diagonal – Rebelhorn Vandal Twill

Motocyklowe jeansy Rebelhorn Vandal oferowane są także w wersji Twill. To model wykonywany z mocnego materiału typu diagonal.

Rebelhorn Vandal Twill wyposażono w kevlarowe wstawki, umiejscowione na kolanach, biodrach i w pasie. Kieszenie zewnętrzne i kieszeń cargo na zamek, pomieszczą niezbędne rzeczy. Jeansy Vandal Twill można spiąć z kurtką, dzięki ukrytemu w pasie zamkowi.

Za bezpieczeństwo odpowiada pakiet ochraniaczy SAS-TEC SC-1/05 velcro, EN1621, poziomu 2 oraz SC-1/07. Dwa kanały wentylacyjne z przodu gwarantują wydajną wymianę powietrza.

Rebelhorn Vandal – kieszeń i wentylacja

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany