Włoskie premiery z polskiej wystawy, czyli nowe Aprilia RS 457 + Moto Guzzi Stelvio + V85 Strada na 2024 - Motogen.pl

Aprilia RS 457, Moto Guzzi Stelvio oraz Moto Guzzi V85 Strada to jedne z najciekawszych, nowych włoskich motocykli na rok 2024. Przyglądamy się im z bliska!

Warszawska wystawa motocyklowa Warsaw Motorcycle Show odbyła się w dniach 22-25 marca 2024. Byliśmy tam i nagraliśmy dla Was film (sprawdź naszą pełną i szczerą relację z WMS’24), a przy okazji odwiedziliśmy stoisko Grupy Piaggio, w której skład wchodzą marki Aprilia / Moto Guzzi / Piaggio / Vespa.

Szczegółowo przyjrzeliśmy się trzem najważniejszym motocyklowym nowościom tych producentów. Musicie wiedzieć, że te motocykle zostały ściągnięte prosto z Włoch, aby polscy motocykliści mogli zobaczyć je na stoisku na WMS 2024. Tymi motocyklami są:

  • Aprilia RS 457, motocykl codzienno-sportowy na kat. A2;
  • Moto Guzzi Stelvio (wersja ARAS) – nowoczesny motocykl adventure;
  • Moto Guzzi V85 Strada (dostępny także w wersjach TT oraz Travel) – najbardziej odprężony adventure stał się jeszcze lepszy.

Nowości 2024: Moto Guzzi V85 Strada / Moto Guzzi Stelvio / Aprilia RS 457 na filmie:

Znajdź swoich najbliższych dealerów marek Aprilia oraz Moto Guzzi, odwiedź ich, przysiądź się do nowych modeli, umów się na jazdy testowe – to najlepszy sposób aby sprawdzić, czy wybrany motocykl pasuje do Twoich oczekiwań.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany