MV Agusta Brutale i Superveloce serie Oro, czyli złoto z Varese - Motogen.pl

MV Agusta Superveloce Serie Oro to neoklasyk napędzany trzycylindrową jednostką o mocy 148 KM, co przy niskiej masie, wynoszącej jedynie 173 kg, zapewni atomowe przyspieszenia i niezapomniane doznania każdemu, komu będzie dane przejechać się tym motocyklem. A niestety doświadczy tego niewiele osób, bo Superveloce w serii Oro zostanie wyprodukowane jedynie w 300 egzemplarzach, które… już są wyprzedane. Cieszy jedynie to, że trzy z nich znalazły swoich przyszłych właścicieli w Polsce, więc… rozglądajcie się od kwietnia 2020, może którąś z nich zobaczycie na naszych drogach!

Tydzień Okazji w MV Agusta Warszawa – 26-31.08 Nie przegap ich!

Drugim motocyklem, który każdego miłośnika jednośladów, nie tylko włoskich, po prostu wystrzeli z kapci, jest wspaniała MV Agusta Brutale 1000, oczywiście Serie Oro! W jej ramie drzemie, a raczej wściekle ryczy, czterocylindrowy silnik z superbike’a – MV Agusty F4, którego moc maksymalną określa się na 205 KM, a prędkość, do której katalogowo rozpędzi Brutale 1000, to ponad 300!!!! Km/h! To czyni z tego motocykla najszybszego seryjnie produkowanego nakeda na rynku! W czasie gdy każdy właściwie producent, adaptując supersportowy silnik do pracy w nadwoziu typu naked, ogranicza jego moc, Włosi z Varese powiedzieli: Chrzanić to! i zafundowali użytkownikowi „wszystkie konie”. Brutale – w końcu nazwa zobowiązuje! Niestety, ten motocykl w wersji Oro już też został wyprzedany, ale… jest szansa na zakup jego zwykłej wersji.

A na koniec rozwiązanie zagadki. Serie Oro (Seria Złota) to po prostu najlepsza, bezkompromisowa i limitowana wersja pojazdu z Varese. Motocykle te kosztują dużo więcej, niż ich „niezłote” odpowiedniki, ale za to posiadają w swoim wyposażeniu osprzęt, który zapiera dech w piersiach. Najwyższej klasy, supersportowe zawieszenie Ohlins, zaciski Brembo Stylema (Brutale) najnowocześniejsza elektronika oraz „tony” carbonu. To wszystko sprawia, że motocykle w wersji Oro sprzedają się w ciemno za, dla przeciętnego zjadacza chleba, chore pieniądze – 189 000 zł za Brutale oraz 121 900 zł za Superveloce.

Więcej szczegółów na https://mvagustapoland.com/

Tekst ten powstał podczas projektu Lato w Mieście z Motogen.pl. Śledźcie to wydarzenie na Instagramie, Facebooku oraz oczywiście naszym serwisie Motogen.pl. 

Całościowo nad tym wydarzeniem patronat objęły firmy: Shoei Europe, TRW, Pirelli, BNP Paribasoraz oczywiście I’M Inter Motors!