Lato w Mieście, czyli kolejny wakacyjny projekt Motogenu! - Motogen.pl

Pamiętacie nasze wielkie ubiegłoroczne przedsięwzięcie, czyli wakacyjny Projekt Lato, kiedy to redakcję Motogenu przenieśliśmy nad morze, do Gdańska? W związku z wielkim sukcesem zeszłorocznej akcji, postanowiliśmy w tym roku pójść za ciosem i zorganizować dla was kolejną, wakacyjną, motocyklową zabawę! Lato w Mieście! Na czym będzie polegała nasza tegoroczna akcja?

Festiwal wiodących marek motocyklowych

W naszej zabawie bierze udział większość wiodących, renomowanych marek motocyklowych. W tym roku będziemy prezentować wam pojazdy: Ducati, Aprilia, BMW, Yamaha, Moto Guzzi, Honda, Suzuki, MV Agusta, Piaggio, Vespa, SYM i wcale nie jest wykluczone, że przez nasze redakcyjne ręce przewinie się jeszcze kilka dodatkowych marek.

Całościowo nad wydarzeniem patronat objęły firmy: Shoei Europe, TRW, Pirelli, BNP Paribas oraz I’M Inter Motors! Co oznacza, że będziemy jeździć w kaskach Shoei i ubraniach od I’M Inter Motors, przedstawiać wam produkty TRW, prezentować najnowsze opony Pirelli, a jak zakochamy się w którymś z motocykli, to kredytować go będziemy w BNP!

Harmonogram zajęć

W dniach 22 lipca – 1 września, czyli przez 6 pełnych tygodni, prezentować będziemy wam motocyklowe marki i motocyklowych dealerów, a wszystko to podzielone tematycznie tygodniami właśnie:

  • 22 lipca – 28 lipca BMW
  • 29 lipca – 04 sierpnia Yamaha
  • 5 sierpnia – 11 sierpnia Ducati, Moto Guzzi, Aprilia
  • 12 sierpnia – 18 sierpnia – Piaggio, Vespa, SYM
  • 19 sierpnia – 25 sierpnia – Tydzień delarski z Hondą AutoWitolin
  • 26 sierpnia – 1 września – Tydzień dealerski z Motors – MV Agusta i Suzuki

Podczas trwania każdego tygodnia, pokazywać wam będziemy motocykle podczas relacji live na fan page’u Motogenu, na naszym profilu na Instagramie oraz na serwisie Motogen.pl. Pod koniec każdego tygodnia, w sobotę, spotykać się będziemy u warszawskiego dealera marki na dniach otwartych. Wtedy to będziecie mogli sprawdzić na własnej skórze, jak prowadzi się wybrany przez was model motocykla podczas wspólnej z nami przejażdżki, wziąć udział w konkursach przygotowanych przez nas i dealerów, skorzystać z wyjątkowych zniżek przygotowanych przez dealera tylko i wyłącznie na ten jeden, wyjątkowy dzień. Czekać będzie też na was cała masa darmowych gadżetów od partnerów naszej akcji.

Dodatkowo, jednym z najciekawszych momentów naszego eventu, będzie spotkanie na Torze Modlin podczas trwania tygodnia Honda Autowitolin. W jaki sposób będziecie mogli zdobyć możliwość podszlifowania swoich torowych umiejętności? O tym dowiecie się już wkrótce!

Lato w Mieście – widzimy się w Warszawie i okolicach!

Więcej o motocyklach BMW