26-31 sierpnia - Tydzień Okazji w Suzuki Motors i MV Agusta Warszawa! - Motogen.pl

Jeżeli szukasz dla siebie (lub znajomego:) motocykla jednej z tych dwóch marek – czyli włoskiej piękności spod znaku MV Agusta lub japońskiej jakości spod znaku Suzuki – nie mogłeś trafić lepiej. W tym tygodniu sprzedawcy dealerstwa tych obu marek, mieszczącego się przy ul. Puławskiej 403A w Warszawie, będą elastyczni jak gimnastycy. W ich wykonaniu zobaczycie szpagat cenowy, salto rabatowe oraz akrobacje wyprzedażowe!

A co konkretnie?

Przede wszystkim wielka promocja na duże sprzęty. Jeżeli szukacie motocykla z silnikiem powyżej 750 ccm, to w tym tygodniu (26-31.08) możecie zaoszczędzić nawet 5000 zł!

Kolejna promocja, to doposażenie nowego motocykla. Czyli przy zakupie wymarzonego pojazdu dostaniesz do niego wybrane przez ciebie akcesoria, o wartości 5% ceny motocykla, zupełnie gratis! Wydajesz 34 990 na nowego V-Stroma 650 z 2019 roku? Akcesoria o wartości 1750 zł nie kosztują cię NIC, a ich dobór zależy tylko od ciebie!

Do wybranych modeli motocykli kaski Shoei! dostaniecie zupełnie gratis! I tak na przykład przy zakupie nowego GSX-S 750 kask Shoei GT-Air– należy się za 0 zł! Wybierzesz SV 650? Shoei RYD dostaniesz gratis!

Jazdy testowe!

Przez cały tydzień (od poniedziałku do piątku) dostępne będą do jazd testowych następujące motocykle Suzuki:

Address 110 w malowaniu MotoGP (jedyny taki w Polsce), Burgman 400, GSX-S 125, GSX-S 750 i 1000, GSX-S 1000F, DL 650 i król wyścigowych torów GSX-R 1000!

Natomiast podczas sobotniego Dnia Otwartego, który będzie niejako kulminacją rabatowego święta w Suzuki Motors Warszawa i MV Agusta Warszawa, do jazdy przeznaczony będzie także dosiadany do tej pory przez nas (dziennikarzy Motogenu) V-Strom 1000 oraz Katana!

W sobotnich planach oczywiście zimne i ciepłe napoje oraz poczęstunek!

Uwaga, niektóre rabaty łączą się! Handlowcy będą elastyczni cenowo i otwarci na wasze propozycje indywidualnych promocji.

Jeżeli MV Agusta – to teraz, jeśli Suzuki – to dziś!! Warszawa, ul. Puławska 403A

Dni Otwarte w salonie Suzuki Motors Warszawa i MV Agusta Warszawa wchodzą w skład projektu Lato w Mieście z Motogen.pl. Śledźcie to wydarzenie na Instagramie, Facebooku oraz oczywiście naszym serwisie Motogen.pl. 

Całościowo nad tym wydarzeniem patronat objęły firmy: Shoei Europe, TRW, Pirelli, BNP Paribasoraz oczywiście I’M Inter Motors!