Na czasie
    Musisz zainstalować Jetpack plugin i włączyć "Statystyki".

MAŁE POJEMNOŚCI Z GWARANCJĄ NIEZAWODNOŚCI – YAMAHA WYDŁUŻA GWARANCJĘ NA 125

„Małe pojemności z gwarancją niezawodności” – pod takim hasłem rusza gorąca promocja Yamahy obejmująca wszystkie modele o pojemności 125 cm3, przeznaczone do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy kategorii B. Tylko do końca kwietnia każdy klient przy zakupie dowolnej nowej Yamahy 125, otrzyma na nią trzeci rok gwarancji gratis. Akcja jest tym ciekawsza, że dotyczy zarówno skuterów z automatyczną skrzynią biegów, jak i rasowych motocykli!

Marzysz o sportowym XMAX-ie 125? Teraz kupisz go w pakiecie z dodatkowym rokiem ochrony gwarancyjnej tożsamej z fabryczną. Chcesz się przesiąść z auta na NMAX-a i zaoszczędzić czas stracony w korkach? Zrób to teraz i odbierz bezpłatnie trzeci rok gwarancji.

A może myślałeś o najnowszym MT-125 pochodzącym wprost z Ciemnej Strony Japonii? Zamów już dziś i ciesz się aż 36 miesiącami ochrony przed nieplanowanymi kosztami serwisowymi. 3 lata gwarancji zapewnią Ci spokój i pewność niezawodności.

Zapraszamy do salonów Yamahy po Małe Pojemności z Gwarancją Niezawodności!

Promocja obowiązuje do 30.04.2020 r., regulamin promocji dostępny na stronie www.yamaha-motor.pl.

Więcej w Newsy, Z Kraju
OSZAŁAMIAJĄCE FILMY ODKRYWAJĄCE NOWE DUCATI PANIGALE V4 SUPERLEGGERA

Filmy powalają. Zresztą tak samo jak sam motocykl... Kolejna edycja ultralekkiego, flagowego, dopuszczonego do ruchu publicznego superbike'a jest w produkcji....

Zamknij