Nawigacja TomTom VIO do każdej kupionej we wrześniu Yamahy D'elight - Motogen.pl

Przy zakupie Yamahy D’elight z rocznika 2017 można zyskać 1000 zł na oryginalne akcesoria lub zamiennie dodatkowy rok gwarancji gratis. Ale to nie koniec niespodzianek w przypadku modelu D’elight. Dodatkowo dealerzy Yamahy całkiem bezpłatnie dorzucą stworzony z myślą o skuterach system nawigacyjny TomTom VIO.

Wystarczy do końca września zdecydować się na zakup miejskiego skutera Yamaha D’elight z rocznika 2017 i system nawigacyjny TomTom VIO jest nasz. Dzięki TomTom VIO przemieszczanie się po mieście może być jeszcze szybsze, sprytniejsze i wygodniejsze.

TomTom VIO to nieduże urządzenie mocowane na lusterku pojazdu. Wystarczy je sparować z dedykowaną aplikacją w smartfonie, ustalić cel podróży. Samo urządzenie TomTom VIO jest wodo i wstrząsoodporne, posiada wbudowaną baterię pozwalającą na ponad pięć godzin nieprzerwanej pracy oraz wbudowany moduł GPS, by oszczędzać baterię w naszym telefonie. VIO ma także pełną funkcjonalność systemów nawigacyjnych TomTom, z możliwością zapisywania ulubionych miejsc, informacjami dotyczącymi natężenia ruchu, czy mapę fotoradarów.

Ta promocja Yamahy łączy się z drugą wrześniową promocją na jednoślady o pojemności 125 cm3. Do odebrania są oryginalne akcesoria Yamahy o wartości 1000 zł lub przedłużona gwarancja. Akcja trwa do 30.09.2017. Szczegóły promocji dostępne na stronie yamaha-motor.pl i w salonach dealerskich Yamahy.

We wrześniu Yamaha oferuje moc promocji. Przy zakupie Yamahy D’elight z rocznika 2017 można zyskać 1000 zł na oryginalne akcesoria lub zamiennie dodatkowy rok gwarancji gratis. Dodatkowo, dealerzy Yamahy dorzucą stworzony z myślą o skuterach system nawigacyjny TomTom VIO. I to całkiem bezpłatnie!

Więcej o motocyklach Yamaha