Temperatura otoczenia spada, a wraz z nią ceny motocykli i czterokołowców w salonach Liberty Motors!

Sezon motocyklowy powoli dobiega do końca. Na pocieszenie w sieci salonów Liberty Motors właśnie rozpoczyna się jesienna wyprzedaż. Nadarza się zatem doskonała okazja do tego, by zastanowić się jakim motocyklem wjedziecie w kolejny sezon, a jest w czym wybierać. Promocyjne ceny obejmują bowiem jednoślady takich marek, jak: Triumph, Suzuki, Honda, BMW, Yamaha i Kawasaki. Upusty cenowe obowiązują zarówno na niektóre nowe pojazdy, jak i na maszyny demo. Także miłośnicy czterokołowców znajdą coś dla siebie w ofercie firm Polaris i Inca. Oprócz tego informujemy, że niektóre motocykle mają bardzo atrakcyjne wyposażenie dodatkowe.

Odwiedź jeden z salonów Liberty Motors, sprawdź promocyjne ceny na swój wymarzony motocykl lub czterokołowiec i wjedź w kolejny sezon motocyklowy nowym pojazdem! Więcej informacji na stronie www.libertymotors.pl, pod podanymi niżej numerami telefonów lub bezpośrednio w salonach.

 

Salony Liberty Motors:

 

Warszawa 1
ul. Jagiellońska 55
 

Rafał Bronisławski
tel: 723 960 340

 

Warszawa 2
ul. Łopuszańska 36
 

Jarek Miernik
tel: 669 971 418

 

Łódź
ul. Maratońska 111

 

Adam Chyciński
tel: 665 392 245

 

Poznań
ul. Dąbrowskiego 181
 

Jarek Stasiłowicz
tel: 665 392 245

 

Kielce
al. Solidarności 12B
 

Piotr Wisełka
tel: 669 971 361
 

Więcej o motocyklach BMW

Więcej w Z Kraju
Jesienne spotkanie w Mnikowie – sobota 2 października 2010

Główny organizator imprezy, Grupa Południe, jak zawsze, zapewni doskonałą zabawę. Na przybyłych będzie czekało ognisko, koncerty grup Druga Strona Lustra,...

Zamknij