GIRO 2.0 – wjedź w nowy sezon z odświeżoną wersją spodni motocyklowych marki SHIMA - Motogen.pl

Nowy sezon to nowe oblicze spodni motocyklowych GIRO. Innowacyjna ochrona, niesamowity komfort i maksymalna funkcjonalność – tak w kilku słowach można opisać model GIRO 2.0.

Doskonała ochrona to jedna z najważniejszych kwestii, których oczekujesz od swojej odzieży motocyklowej. Dlatego bezpieczeństwo w Twoich ulubionych spodniach wchodzi na nowy poziom. Model GIRO 2.0 wyposażony jest w certyfikowane protektory kolan (lvl 2) i bioder (lvl 1) AirForce™, które zapewnią maksymalną ochronę Twoich dolnych partii ciała, umożliwiając jednocześnie swobodny przepływ powietrza. Dodatkowo mają 2-stopniową regulację wysokości.

To nie wszystko! Spodnie GIRO 2.0 w kluczowych miejscach posiadają innowacyjną, wykonaną w autorskiej technologii, wewnętrzną warstwę DuraQL™ z mieszanki włókien aramidowych i chłodzących. Takie połączenie gwarantuje Ci naprawdę dużą odporność na przetarcia i uszkodzenia oraz dba o Twój komfort termiczny. Podróż nawet w gorące dni nie stanowi problemu.

Model GIRO 2.0 będzie strzałem w 10, gdy szukasz spodni, które idealnie sprawdzą się również po zejściu z motocyklu. Doskonale wpasują się w pojęcie miejskiego stylu. Ich casualowy wygląd sprawia, że prezentują się świetnie w każdej stylizacji. To synonim wygody, mobilności i funkcjonalności. Posiadają ergonomiczną konstrukcję, panele elastyczne oraz bezszwowy klin Comfort+™ w kroku. Dzięki regulacji szerokości dostosujesz je do własnych preferencji, a zamki na dole nogawki ułatwiają zakładanie.

Nie zapominaj, że kieszenie na ochraniacze kolan są umieszczone na zewnątrz, dzięki czemu bez problemu możesz je wyjąć. Spodnie GIRO 2.0 staną się wówczas spodniami codziennego użytku. Wyposażenie w duże i pojemne kieszenie cargo oraz kilka standardowych kieszeni na górze pozwoli Ci zabrać ze sobą najpotrzebniejsze przedmioty. A uchwyt na klucze zaczepiony do szlufki to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także ciekawy element wykończenia.

Już wiesz, że spodnie GIRO 2.0 to model na różne okoliczności. Za pomocą pętelki łączącej sparujesz je z Twoją ulubioną motocyklową kurtką, tworząc bezpieczny i atrakcyjny komplet. Pamiętaj, że dostępne są one w kolorze czarnym i khaki, w wersji męskiej i damskiej. Również w opcji long! Spodnie GIRO 2.0 spełnią Twoje największe oczekiwania.

Spodnie motocyklowe GIRO 2.0 i GIRO 2.0 LADY (cena sugerowana: 549,99 zł) dostępne są u dealerów SHIMA na terenie całej Polski. Pełna mapa sieci dealerów na www.shima.pl.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany