BMW F 850 GS - nie nazywaj go "mały"! [szybka opinia, OPERACJA LATO] - Motogen.pl

BMW F 850 GS bywa nazywany „małym GSem” – czy to słuszne stwierdzenie? Jędrzejak w szybkiej opinii tłumaczy co i dlaczego z GSem 850tką!

W czasie Tygodnia BMW w Operacji Lato jeździmy nie tylko F 750 GS (sprawdź pierwsze wrażenia Barrego), ale także F 850 GS! W filmie z szybką opinią o tym modelu, Jędrzejak tłumaczy, dlaczego należy być ostrożnym przy używaniu nazwy „mały GS” dla tego motocykla. W praktyce to świetnie wyposażony i wyjątkowo wielozadaniowy adventure! Obejrzyjcie krótki film!

BMW F 850 GS Triple Black 2022 – szybka opinia!

Pełna opinia o „małym” F 850 GS, wraz z porównaniem z (faktycznie mniejszym) F 750 GS, już w niedzielę na kanale YouTube Motogen w Filmie Tygodnia BMW Motorrad!

OPERACJA LATO w Motogen.pl trwa!

Materiał powstał w czasie Tygodnia BMW Motorrad podczas Operacji Lato 2022 w Motogen.pl.

Projekt Operacja Lato to pięć tygodni marek, w którym przygotowujemy dla Was filmy, zdjęcia i testy z intensywnego testowania motocykli. Ale to nie wszystko, warto śledzić poczynania na social mediach (Fanpage na FB oraz profil na Instagramie), bo Motogen.pl ma w planie także parę spotkań. Nie zapomnijcie też, że trwa KONKURS #OperacjaLato @motogen.pl! Do wygrania jest kask Schuberth C5, bony zakupowe od InterMotors/4Ride, plecak Motul z chemią motocyklową, klocki TRW i wiele innych gadżetów.

Harmonogram Operacji Lato 2022:

– 4-10 lipca – Suzuki
– 11-17 lipca – Yamaha
– 18-24 lipca – BMW Motorrad
– 25-31 lipca – Piaggio
– 1-7 sierpnia – Kawasaki

Operacja Lato może się odbyć dzięki partnerom

Operacja Lato organizowana jest przez Motogen.pl dla Was, ale nie mogłaby się odbyć, gdyby nie dołączyło do nas wiele firm uwielbiających motocykle, jak:
– SCHUBERTH,
– TRW,
– NGK,
– EXIDE,
– MOTUL,
– 4RIDE,
– BNP PARIBAS,
– a także importerzy motocykli z harmonogramu powyżej.

Dzięki wszystkim tym partnerom, Motogen.pl może stworzyć ciekawe i pasjonujące materiały, organizować wyjazdy i scenografie do nagrań. Za sprawą pomocy partnerów nagrody w konkursach dla motocyklistów będą naprawdę godne uwagi.

Bądźcie na bieżąco i już teraz dodajcie do obserwowanych Fanpage na FB oraz profil na Instagramie, śledźcie wrzuty, relacje i stories!


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany