BMW F 750 GS - pierwsze wrażenia i... Czym się różni od 850? [OPERACJA LATO] - Motogen.pl

BMW F 750 GS to motocykl przygodowy dla początkujących. Większy niż G 310 GS, ale nie tak wysoki jak F 850 GS (a tym bardziej R 1250 GS). Sprawdź nasze pierwsze wrażenia podczas Operacji Lato!

Jednym z motocyklowych bohaterów Operacji Lato w Motogen.pl jest BMW F 750 GS. Jest to motocykl przygodowy, z możliwością zjechania z asfaltu, ale ze zdecydowanym nastawieniem na turystykę szosową. Ze względu na niższe zawieszenie, mniejsze koło przednie oraz niżej umieszczoną kanapę, świetnie nadaje się dla początkujących. Czym różni się od swojego brata (niemalże bliźniaka) F 850 GS? Sprawdźcie nasze pierwsze wrażenia!

BMW F 750 GS Triple Black 2022 – pierwsze wrażenia!

Pełna opinia o F 750 GS, wraz z porównaniem z F 850 GS, już w niedzielę na kanale YouTube Motogen w Filmie Tygodnia BMW Motorrad!

OPERACJA LATO w Motogen.pl trwa!

Materiał powstał w czasie Tygodnia BMW Motorrad podczas Operacji Lato 2022 w Motogen.pl.

Projekt Operacja Lato to pięć tygodni marek, w którym przygotowujemy dla Was filmy, zdjęcia i testy z intensywnego testowania motocykli. Ale to nie wszystko, warto śledzić poczynania na social mediach (Fanpage na FB oraz profil na Instagramie), bo Motogen.pl ma w planie także parę spotkań. Nie zapomnijcie też, że trwa KONKURS #OperacjaLato @motogen.pl! Do wygrania jest kask Schuberth C5, bony zakupowe od InterMotors/4Ride, plecak Motul z chemią motocyklową, klocki TRW i wiele innych gadżetów.

Harmonogram Operacji Lato 2022:

– 4-10 lipca – Suzuki
– 11-17 lipca – Yamaha
– 18-24 lipca – BMW Motorrad
– 25-31 lipca – Piaggio
– 1-7 sierpnia – Kawasaki

Operacja Lato może się odbyć dzięki partnerom

Operacja Lato organizowana jest przez Motogen.pl dla Was, ale nie mogłaby się odbyć, gdyby nie dołączyło do nas wiele firm uwielbiających motocykle, jak:
– SCHUBERTH,
– TRW,
– NGK,
– EXIDE,
– MOTUL,
– 4RIDE,
– BNP PARIBAS,
– a także importerzy motocykli z harmonogramu powyżej.

Dzięki wszystkim tym partnerom, Motogen.pl może stworzyć ciekawe i pasjonujące materiały, organizować wyjazdy i scenografie do nagrań. Za sprawą pomocy partnerów nagrody w konkursach dla motocyklistów będą naprawdę godne uwagi.

Bądźcie na bieżąco i już teraz dodajcie do obserwowanych Fanpage na FB oraz profil na Instagramie, śledźcie wrzuty, relacje i stories!


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany