[KONKURS] #OperacjaLato z Motogen.pl! Zgarnij cenne nagrody za zdjęcie motocyklowe! - Motogen.pl

Konkurs #OperacjaLato to nieodzowna część Operacji Lato na Motogen.pl. Wystarczy opublikować ciekawe zdjęcie motocyklowe z wakacji, a wygrać można kask Schuberth C5 oraz sporo innych wartościowych nagród!

Operacja Lato w Motogen.pl wystartowała dnia 4 lipca, a wraz z nią ruszył konkurs motocyklowy! Sprawdźcie jak wziąć udział i co można wygrać!

Operacja Lato 2022 w Motogen.pl to intensywne pięć tygodni, w których będziemy testowali wiele motocykli oraz będziemy spotykali się z Wami. Będziecie mieli więc nie tylko wiele ciekawych filmów do oglądania i materiałów do czytania, ale to także okazja i inspiracja do stworzenia własnego zdjęcia lub filmu konkursowego!

Grafika do testu Suzuki GSX-S1000 w ramach Operacji Lato 2022

Jak wygrać? Zasady konkursu Operacja Lato 2022

Konkurs w pigułce:
– wrzucacie zdjęcia/filmy/itp. od 4 lipca do 7 sierpnia;
– publikacja wyników do 31 sierpnia;
– należy opublikować motocyklowo-wakacyjne zdjęcie lub film;
– musi być publiczne z hashtagiem #OperacjaLato ;
– musi zawierać znacznik prowadzący do @motogen.pl na FB lub Instagramie;
– na koniec Redakcja Motogen.pl wybierze najciekawsze;
– wygrywasz tylko raz, ale publikujesz ile chcesz,
– lista świetnych nagród poniżej!

W skrócie! Musicie przygotować zdjęcie, krótki film, lub jakiś inny ciekawy materiał o tematyce motocyklowo-wakacyjnej. Należy go wrzucić publicznie na swój profil i dodać do niego #OperacjaLato oraz @motogen.pl. Na koniec my wybieramy najciekawsze i najbardziej angażujące prace. Liczy się kreatywność i dobry humor. Jako podpowiedź możecie sprawdzić, jakie zdjęcia wygrały rok temu, w poprzedniej edycji konkursu. Szczegóły i detale w kolejnych akapitach i w regulaminie.

P.S.: W konkursie NIE biorą udziału zdjęcia, które opublikowane zostały wcześniej niż data konkursu, a do których jedynie po fakcie dopisano hashtag i znacznik.

Nagrody do wygrania w konkursie Operacja Lato 2022 z Motogen.pl

Nagroda główna:

 – Kask Schuberth C5 Concrete Grey (rozmiar dopasowany do preferencji zwycięzcy).

Pozostałe ekstra nagrody:

Pięć bonów o wartości 500 zł na dowolne zakupy w sklepie internetowym http://intermotors.pl/, bony ufundowane przez markę akumulatorów, części i akcesoriów motocyklowych 4 Ride.

Pięć plecaków wodoodpornych Motul wraz z zestawem chemii motocyklowej Motul.

Pięć kompletów klocków hamulcowych TRW (dopasowane do preferencji i motocykla zwycięzcy).

Sesja zdjęciowa motocyklisty z jego motocyklem, wykonana przez fotografa Tomasza „Tomazi” Parzychowskiego.

– Udział motocyklisty wraz z motocyklem w odcinku „Barry na używkach” z Piotrkiem Baryłą (publikacja na kanale YouTube Barry Moto, wraz z publikacją na Motogen.pl).

Koszulki marki 4 Ride (dla każdego zwycięzcy).

– Zestaw gadżetów NGK (dla każdego zwycięzcy).

– Zestaw gadżetów EXIDE (dla każdego zwycięzcy).

– Zestaw gadżetów BNP Paribas (dla każdego zwycięzcy).

Łączna liczba nagród jest trudna do policzenia, ale zostaną one rozdzielone na aż osiemnastu (18!) różnych zwycięzców! Takie bogactwo nagród zawdzięczamy zaangażowaniu naszych partnerów.

Dziękujemy partnerom z wsparcie Operacji Lato 2022 oraz za przekazanie nagród do konkursu:

  • SCHUBERTH,
  • TRW,
  • NGK,
  • EXIDE,
  • MOTUL,
  • 4RIDE
  • BNP PARIBAS.

Motocykle do Operacji Lato użyczają importerzy:

– Suzuki,
– Yamaha,
– Piaggio,
– BMW Motorrad,
– Kawasaki.

Szczegóły konkursu Operacja Lato 2022 na Motogen.pl:

Zasady konkursu są wyjątkowo proste. Konkurs startuje wraz z Operacją Lato 2022, czyli dnia 4 lipca 2022 roku. Aby wziąć udział, należy na swoim profilu w portalach Facebook oraz Instagram udostępnić zdjęcie (lub krótki film) opatrzone hashtagiem #OperacjaLato  oraz koniecznie oznaczeniem profilu @motogen.pl na Insta lub FB. Treść zdjęcia / filmu / wrzutki jest z grubsza dowolna, ale powinna być związana z tematem motocykli, wakacji, lata i dobrej zabawy. Pamiętajcie że w konkursie nie wezmą udziału zdjęcia opublikowane wcześniej niż data konkursu, do których po fakcie dopisaliście hashtag i znacznik.

Post musi być oczywiście publiczny, abyśmy mogli go zobaczyć i ewentualnie udostępnić. Publikacje na stories (relacje na Instagramie lub Facebooku) nie biorą udziału w zabawie, bo przecież znikają. Zdjęcie / film musi mieć motyw motocyklowy, a wulgarne publikacje zostaną odrzucone. Każda osoba i każde zdjęcie na portalu społecznościowym może wygrać tylko raz, ale jednocześnie każdy może publikować na FB i Insta dowolną liczbę zdjęć (zawsze to większa szansa na wygraną, prawda?). Liczba zgromadzonych lajków lub serduszek nie ma znaczenia w konkursie (chociaż będzie dla nas podpowiedzią co się podoba także Wam).

Ostatnim dniem na publikowanie zdjęć lub krótkich filmów z #OperacjaLato i @motogen jest 7 sierpnia 2022 roku. W kolejnych dniach my (czyli Redakcja Motogen.pl) przeglądamy publikacje pod hashtagiem #OperacjaLato na portalach Facebook oraz Instagram, które posiadają też znacznik @motogen.pl, wybierając najlepsze i najciekawsze wrzutki. Wyniki ogłosimy do dnia 31 sierpnia 2022 r. – opublikujemy na Motogen.pl artykuł ze zwycięzcami i ich zdjęciami, wtedy też zaczniemy się z Wami kontaktować przez wiadomości prywatne.

Nagrodę główną, czyli jednocześnie najcenniejszą nagrodę, czyli kask Schuberth C5 Concerte Gray przydzielimy za zdjęcie (lub film/materiał), które przypadnie najbardziej do gustu redakcji Motogen.pl. Pozostałe nagrody przydzielane będą w kolejności przypadkowej.

Zwycięzca nie ma możliwości wyboru innej nagrody (no chyba, że dogadacie się między sobą, prywatnie). Ze zwycięzcami kontaktowali się będziemy za pomocą wiadomości na portalu społecznościowym. Jeżeli w ciągu tygodnia od pierwszego kontaktu nie otrzymamy żadnej odpowiedzi, zwycięzca jest wykreślany z listy, a nagroda jest przydzielana kolejnej osobie z listy rezerwowej.

Biorąc udział w konkursie Operacja Lato 2022 zgadzasz się, abyśmy użyli Twojego zdjęcia, filmu, itp. w dalszych publikacjach na Motogen.pl. Pełny regulamin znajdziesz tutaj (plik PDF).

ZOBACZ TEŻ: Więcej szczegółów o Operacji Lato z Motogen.pl!


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany