Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata Benelli Imperiale - klasyk do kwadratu Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ze świata

Benelli Imperiale - klasyk do kwadratu

Firma Benelli wprowadzi w przyszłym sezonie na rynek motocykl, który w kwestii stylistyki nie tyle czerpie z przeszłości, co jest w niej zanurzony po same lusterka. Model Imperiale będzie prawdziwą perłą klasyki stworzoną dla tych motocyklistów, którzy nie mogą pogodzić się z aktualnymi trendami w designie.

Patrząc na sylwetkę Benelli Imperiale, nie sposób nie odnieść wrażenia, że to brat bliźniak indyjskiej skamieliny spod znaku Royal Enfield. Będzie to jak najbardziej trafione. Motocykl ten wprost nawiązuje do klasycznych konstrukcji z połowy XX wieku, przynajmniej w kwestii wyglądu. Dodatkowo, modele z rodziny Imperiale będą również produkowane w Indiach, w fabryce Adishwar koło Hajdarbadu, z którą Benelli nawiązało współpracę.

Mówimy o rodzinie Imperiale, ponieważ tak jak w przypadku modeli TRK czy Leoncino, będą one oferowane w różnych wersjach pojemnościowych. Pierwsza z nich to 400 cm3, która pojawi się także na naszym rynku. Musimy jednak poczekać do końca sezonu 2019 lub początku 2020 - to informacja od polskiego dystrybutora Benelli.

Więcej o motocyklach Benelli

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści