Wiosna z Ducatitour.pl - impreza bliska ideału - Motogen.pl

Impreza rozpoczynała się w piątek – na przybyłych gości czekał hotel ze SPA, kolacja oraz sklep z akcesoriami Ducati, w wyjątkowych rabatach.

W sobotę po porannej odprawie przybyli goście udali się we wspólną trasę malowniczymi zakątkami Karkonoszy – zrówno po stronie Czeskiej, jak i Polskiej.

Organizator przewidział dwie trasy – szosową, oraz mieszaną (z odcinkami dróg o gorszej nawierzchni i szutrowymi) dedykowaną przede wszystkim posiadaczom Multistrad.

Trasę zabezpieczali przewodnicy z Motoinsider.pl a tempo przejazdu dostosowane do najmniej doświadczonych kierowców. Pod koniec przejazdu obydwie grupy spotkały się na obiedzie przy torze flat-trackowym, gdzie każdy chętny mógł spróbować swoich sił w tym wciąż mało docenianym w Polsce sporcie.

Wieczór zakończył się grillem integracyjnym.

Niedziela to przede wszystkim jazdy testowe – goście mieli możliwość przetestowania praktycznie całego spektrum modeli Ducati – od nowości w postacie Scramblera Desert Sleda, przez Multistradę 950, Monstery aż po Supersporta R.

W naszym odczuciu to dobrze zorganizowane wydarzenie ma coraz większą szansę stać się cyklicznym – organizatorom nie brakuje pomysłów a pozytywna energia udziela się uczestnikom.

Do zobaczenia na kolejnej edycji, tym razem w Beskidach, już na przełomie sierpnia i września!