Piaggio Medley 125 S - duże koła, wysoka jakość [szybka opinia, FILM, ZDJĘCIA] #OperacjaLato - Motogen.pl

Piaggio Medley 125 S ma pełne 15 KM mocy, dostępny jest na prawko kat. B, charakteryzuje się niezłym stylem, ale przede wszystkim wysokim komfortem, ogromną praktycznością, jakością klasy premium oraz… dużymi kołami!

Myślisz Włochy, mówisz skutery. Kolejnym pierwszym skojarzeniem jest Vespa – to prawda, tę markę wybierają osoby celujące w wyjątkową stylistykę. A co, jeżeli chcesz posiadać skuter, który wciąż świetnie wygląda, który wciąż należy do skuterowej wysokiej półki, ale do tego stawiasz jeszcze nacisk na takie wartości, jak komfort jazdy, praktyczność i pojemność schowków? Wtedy kierujesz się do marki Piaggio. W kategorii 125, w klasie skuterów średnich rozmiarów, jednym z przykładów jest Medley 125 S.

W filmie z szybką opinią poniżej poznacie Medleya trochę bliżej – my się z nim polubiliśmy! Zobaczcie też zdjęcia autorstwa Tomaziego.


Piaggio Medley 125 S – szybka opinia:


Galeria zdjęć – Piaggio Medley 125 S 2022:

OPERACJA LATO w Motogen.pl trwa!

Materiał powstał w czasie Tygodnia Piaggio podczas Operacji Lato 2022 w Motogen.pl.

Projekt Operacja Lato to pięć tygodni marek, w którym przygotowujemy dla Was filmy, zdjęcia i testy z intensywnego testowania motocykli. Ale to nie wszystko, warto śledzić poczynania na social mediach (Fanpage na FB oraz profil na Instagramie), bo Motogen.pl ma w planie także parę spotkań. Nie zapomnijcie też, że trwa KONKURS #OperacjaLato @motogen.pl! Do wygrania jest kask Schuberth C5, bony zakupowe od InterMotors/4Ride, plecak Motul z chemią motocyklową, klocki TRW i wiele innych gadżetów.

Harmonogram Operacji Lato 2022:

– 4-10 lipca – Suzuki
– 11-17 lipca – Yamaha
– 18-24 lipca – BMW Motorrad
– 25-31 lipca – Piaggio
– 1-7 sierpnia – Kawasaki

Operacja Lato może się odbyć dzięki partnerom

Operacja Lato organizowana jest przez Motogen.pl dla Was, ale nie mogłaby się odbyć, gdyby nie dołączyło do nas wiele firm uwielbiających motocykle, jak:
– SCHUBERTH,
– TRW,
– NGK,
– EXIDE,
– MOTUL,
– 4RIDE,
– BNP PARIBAS,
– a także importerzy motocykli z harmonogramu powyżej.

Dzięki wszystkim tym partnerom, Motogen.pl może stworzyć ciekawe i pasjonujące materiały, organizować wyjazdy i scenografie do nagrań. Za sprawą pomocy partnerów nagrody w konkursach dla motocyklistów będą naprawdę godne uwagi.

Bądźcie na bieżąco i już teraz dodajcie do obserwowanych Fanpage na FB oraz profil na Instagramie, śledźcie wrzuty, relacje i stories!


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany