Jaka przyszłość czeka warsztaty motocyklowe? Czyli Mistrzostwa Mechaników na Poznań Motor Show [VIDEO] - Motogen.pl

Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników miały już swoją XIII edycję! Co działo się w kategorii Mechanik Motocyklowy? Jaki jest cel tych zawodów? Sprawdzamy!

Podczas targów Poznań Motor Show 2024 (krótka relacja z targów na naszym Instagramie w zapisanych stories) odbyła się już kolejna, XIII edycja Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników – które po raz kolejny wspierane były przez ZF Aftermarket. W ramach tych zawodów odbywają się także konkurencje w kategorii Mechanik Motocyklowy.

Ideą całych Mistrzostw Mechaników jest edukacja młodych adeptów tego zawodu. W trakcie ogólnopolskich eliminacji oraz podczas finałów na targach, młodzież mogła zapoznać się z techniką pracy warsztatowej, z dostępnymi technologiami, oprogramowaniem, czy narzędziami. Podczas finałów wyłonieni zostali najlepsi, ale cel jest konkretny i wyraźny: sprawić, aby wszyscy początkujący mechanicy jeszcze lepiej wykonywali swój zawód, dzięki czemu użytkownicy motocykli, samochodów czy ciężarówek będą bardziej zadowoleni oraz bezpieczniejsi. Przy okazji dla młodych mechaników otwierają się nowe drzwi do rozwoju kariery. Sprawdźcie nasz krótki film z finałów edycji 2024:

Mechanik Motocyklowy, czyli młodzież podnosi swoje umiejętności podczas Mistrzostw Mechaników:

Partnerem powyższego filmu, a także jednym z głównych partnerów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników (także w kategorii Mechanik Motocyklowy) jest firma ZF Aftermarket, do której należy m.in. marka TRW z wieloma częściami motocyklowymi, w tym klocki hamulcowe. ZF Aftermarket dostarcza na rynek części zamienne o najwyższej jakości, tym samym dbając o bezpieczeństwo pojazdów i bezpieczeństwo na drodze. Dokładnie takimi samymi wartościami kierują się młodzi mechanicy podnoszący swoje umiejętności.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany